Contact us here
Aksesuarlar

Bluetooth Adapter Desk

LINAK Bluetooth adaptörü, DESKLINE kontrol kutuları ile çalışan ayarlanabilir masaların kablosuz olarak kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. Ücretsiz Desk Control™ uygulamasını indirin ve masanızı bir mobil cihaz veya masaüstü bilgisayar üzerinden kontrol edin (Windows 10).

Bluetooth Adapter Desk

DESKLINE® kontrol kutuları için geliştirilen LINAK® Bluetooth® adaptör modeli BLE2LIN002, standart ayarlanabilir ofis masalarının mobil cihazlara bağlanabilmesini sağlamaktadır.

Ofis masanızı Android, iOS ve Windows 10 için geliştirilen Desk Control™ uygulamasına bağlamak için BLE2LIN002 modelini kullanın.

Masanızı uygulama üzerinden ayarlayabilmek için tek yapmanız gereken, adaptörü DESKLINE® kontrol kutunuza bağlamak, uygulamayı indirmek ve adaptörü akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız ile eşleştirmektir.

BLE2LIN002, minimum alan gerektiren, son derece kompakt bir üründür. Montaj gerektirmez, sadece adaptörü yerleştirmeniz yeterlidir.

Desk Control uygulamasını indirin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
Bluetooth Adaptörü (Masa) teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DPG masa panelleri and Desk Control uygulaması kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE® ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Desk Control™ uygulaması: Bir Bluetooth adaptörü uygulamaya nasıl bağlanır?

Bluetooth® (BLE2LIN) adaptörünü kontrol kutusuna takın.

Adaptör, mavi renkte yanıp sönmeye başlar.

İndirdiğiniz Desk Control™ uygulamasını açıp masaya bağlanın.

Masanızı bulmak için uygulamada “Desks nearby” (Yakındaki masalar) listesine bakın.

Uygulamadaki başlangıç talimatlarını izleyin.

Eksiksiz başlangıç talimatları

Desk Control™ uygulaması: Masamı uygulama ile neden kontrol edemiyorum?

Bu uygulamayı, Masanızda Bluetooth® bağlantısı varsa kullanabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı, hatırlatma fonksiyonuna sahip bir DPG masa kumandası (uygulamanın tüm sürümleri) veya BLE2LIN adaptör (iOS, Android ve Windows 10) üzerinden gerçekleşir. Eğer DPG cihazınızda Bluetooth yoksa uygulamayı kullanamazsınız.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now