Contact.ContactUsHere
Aksesuarlar

Bluetooth Adapter Desk

LINAK Bluetooth® adaptörü, DESKLINE kontrol kutuları ile çalışan ayarlanabilir masaların kablosuz olarak kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. Desk Control Basic uygulaması üzerinden bağlantı kurulduğunda, mobil cihaz kablosuz kumanda olarak kullanılabilir.

Bluetooth Adapter Desk

DESKLINE® kontrol kutuları için geliştirilen LINAK® Bluetooth® adaptör modelleri BLE2LIN002 ve BLE2LIN003, standart ayarlanabilir ofis masalarını mobil cihazlara bağlar.

Ofis masanızı Android, iOS ve Windows 10 için geliştirilen Desk Control™ uygulamasına bağlamak için BLE2LIN002 modelini kullanın.

Masanızı akıllı telefonunuz veya tabletiniz üzerinden ayarlamak için tek yapmanız gereken, adaptörü DESKLINE® kontrol kutunuza bağlamak, uygulamayı indirmek ve adaptörü akıllı telefonunuz veya tabletiniz ile eşleştirmektir.

BLE2LIN002/BLE2LIN003, minimum alan gerektiren, son derece kompakt bir üründür. Montaj gerektirmez, sadece adaptörü yerleştirmeniz yeterlidir.

Desk Control uygulamalarını indirin.


Bluetooth Adaptörü (Masa) teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DPG masa panelleri and Desk Control uygulaması kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE® ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Control Basic yazılımı kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

Desk Control™ Uygulaması - Bir Bluetooth® adaptörün uygulamaya bağlanması

Bluetooth® (BLE2LIN) adaptörünü kumanda kutusuna takın. 
Adaptör, mavi renkte yanıp sönmeye başlar.

İndirdiğiniz Desk Control™ uygulamasını açıp masaya bağlanın. 
Masanızı bulmak için uygulamada “Desks nearby” (Yakındaki masalar) listesine bakın.

Uygulamadaki başlangıç talimatlarını izleyin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.