Contact us here
Mobil tarım

Mobil tarım makineleri için çözümler

LINAK’ın elektrikli aktüatörleri, uygulamanız için hareket çözümlerini basitleştirmenize yardımcı olmakta ve tüm dünya da tarım makinelerinin daha temiz ve güvenilir hale gelmesini sağlamaktadır.

Tarım makineleri için bakım gerektirmeyen aktüatörler

Modern tarım makinelerinin ihtiyaç duyduğu özelliklerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Hassas tarım ve zorlu koşullara dayanıklılık gereksinimlerinin, esnek, akıllı ve kolayca entegre edilebilen sürdürülebilir çözümlere olan taleple paralel biçimde karşılanması gerekmektedir. Güçlü LINAK aktüatörlerle, günümüzde karşı karşıya kaldığınız zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

  • Arızalanmaya açık noktaları ortadan kaldırın ve sıfır bakımın keyfini çıkarın
  • Enerji tüketimini azaltın ve çevreye duyarlı olun
  • Akıllı otomasyondan yararlanın

Elektrikli aktüatörler, 15.000 N’a varan güçleriyle, modern tarım makinelerinde gerekli olan birçok işi yapabilmektedir. Traktörlerden hasat makinelerine, püskürtücülere, serpme makinelerine ya da tohum ekme makinelerine kadar birçok uygulamadan önemli avantaj sunmaktadır. Günümüzde LINAK aktüatörleri, serpme makineleri ve püskürtücülerde gübre, tuz ya da kumun; ve hasat makinelerinde helezon ucunun yüksekliğinin ve açısının ayarlanmasında kullanılmaktadır. Hasat makinelerinde çıkışların ve kesicilerin kontrol edilmesinde ve balyaların sarılmasında da görev yapmaktadır.

Sızıntı, dökülme ya da düzenli bakım yok
Elektrikli lineer aktüatörlerde, hidrolik aktüatörlerin aksine hortumlar ya da pompalar kullanılmaz. Bu sistemlerde, yağ dökülmeleri yaşanmaz, enerji verimliliği yüksektir ve bakım gereksinimi yoktur. Yalnızca birkaç kablonun kullanıldığı kompakt tasarım sayesinde montajları çok kolaydır. LINAK Ar-Ge departmanında yapılan kapsamlı testler, ürünlerin dayanıklı, güvenilir ve uzun hizmet ömrüne sahip olmasını sağlamaktadır.

Enerji tasarrufu sağlayın ve çevreyi koruyun
Elektrikli aktüatörler, beklemedeki güç tüketiminin sıfıra yakın olması sayesinde genel enerji verimliliğini önemli ölçüde artırmaktadır. Akıllı kontrol sistemleriyle birlikte, tahıl, gübre ya da sap dökülmelerini azaltabilir. Dolayısıyla çiftçi açısından tasarruf sağlarken çevreyi de korur.

Akıllı hareketin avantajlarından yararlanın
LINAK aktüatörleri, çoğu tarım makinesi kontrol sistemine kolayca entegre edilebilir. Geri bildirim sağlayan sistemler sayesinde çiftçi, kabinin içinden işlevleri izleyebilir, değiştirebilir ya da ön ayarlamalar yapabilir. Dolayısıyla, bir aletin ya da geçerli hareketin konumunu daha iyi biçimde takip edebilir.

LINAK® TECHLINE® segmentinden tarım makineleri için elektrikli lineer aktüatör çözümleri play-icon

LINAK TECHLINE segmentinden tarım makineleri için elektrikli lineer aktüatör çözümleri

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Dosyalar

Mobil tarım çözümleri

Bu dosya, LINAK’ın 25 yılı aşkın bir süredir tarım sektörüne sağladığı çözümlere ve avantajlara ışık tutmaktadır.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now