Contact us here
Mağaza Teşhir

Satış tezgâhları

LINAK aktüatör çözümleri, mağazalar, bankalar ve hizmet noktalarındaki tezgâhlar için yumuşak ve düşük gürültülü yükseklik ayarlama olanakları sunmaktadır.

Satış tezgâhları

Satış tezgâhları için zarif aktüatör çözümleri

Mağaza sahipleri ergonomiyi artırmak ve genel olarak en iyi müşteri deneyimini sunmak için yüksekliği ayarlanabilir tezgâhlar ve kasa stantları tercih etmektedir. LINAK elektrikli aktüatörleri kullanarak, bağımsız ayarlama olanağı sunan ve mükemmel, düşük gürültülü hareket sağlayan tezgâh uygulamaları sunabilirsiniz. Bu sayede hem siz hem de uygulamanız, piyasada birçok avantaja sahip olacaktır.

  • Hepsi kolayca entegre edilebilen birçok seçenek
  • Yumuşak hareket sağlayan, tasarım dostu çözümler
  • Dayanıklı ve bakım gerektirmeyen aktüatörler

Mağaza içindeki yüksekliği ayarlanabilir sistemlerin tasarımında işlevsellik önemlidir. Perakendeciler, fiziksel gerilimin neden olduğu işe devamsızlık düzeylerini azaltmakta zorlanmakta ve sürekli olarak müşterilerin yer aldığı işlemlerde kaliteyi ve verimi artırmanın yollarını aramaktadırlar. LINAK aktüatörleri, ürününüzün perakendeciler, mağaza personeli ve müşterilerinin gereksinimlerine uygun olmasını sağlamak için kusursuz ve düşük gürültülü kaldırma çözümlerinin oluşturulmasına yardımcı olmaktadır.

Sayısız aktüatör çözümünden istediğinizi tercih edin
LINAK, 30 yılı aşkın süredir tüm parçaların birbiriyle uyumlu olduğu elektrikli aktüatörler geliştirmektedir. Bu sayede, satış tezgâhlarında ihtiyaç duyduğunuz yükseklik ayarlama çözümü için tam istediğiniz tasarımı gerçekleştirebilirsiniz. LINAK Tak Çalıştır (Plug & Play™) sistemi, ürünlerin tasarım unsurlarına kolayca entegre edilebilmesini sağlamaktadır.

Tasarımınıza entegre olan çözümlere sahip olun
Birçok kombinasyona olanak tanıyan kompakt LINAK tasarımı, perakendeci müşterilerinize, hızlı ve yumuşak hareketin tasarımın entegre bir parçası olduğu satış tezgâhları sunmanızı sağlayacaktır. İşlevsellik ve anlaşılır kumandalar, tüm kullanıcılar için ergonomiyi ve kullanılabilirliği geliştirmektedir. Bununla birlikte tasarım özgürlüğünden de sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı aktüatörlere güvenin
Tüm LINAK ürünleri, fabrikadan çıkmadan önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bu testler, bir üretici olarak perakendecilerin hareketli sistemlere olan taleplerini her zaman güvenilir ve dayanıklı çözümlerle karşılamanıza yardımcı olmak için yapılmaktadır. Kapsamlı testler aynı zamanda, ürünün herhangi bir bakım yapılmasına gerek olmadan kusursuz ve istenen teknik özelliklere uygun çalışmasını da garanti etmektedir.  

Ayrıntıları göster
Mağaza içi sistemler
LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler play-icon

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler

Dosyalar

Mağaza içi çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatörleriyle donatılmış, yüksekliği ayarlanabilir tezgâhlar, çalışanların istedikleri zaman duruşlarını değiştirerek çalışabilmelerini sağlar.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Mağaza içi çözümler

LINAK elektrikli aktüatör sistemleri, tezgâhlar ve kasa stantları gibi mağaza içindeki çeşitli uygulamalar için yumuşak hareketli ve sessiz yükseklik ayarlama olanakları sunmaktadır.

Ayrıntıları göster

Mağaza tezgâhlarına yönelik sistemler

Lineer aktüatör sistemlerinin kullanıldığı elektrikli yükseklik ayarı, artık mağazalarda da kullanılıyor. LINAK, bu gelişimi desteklemek için OEM’lerin ergonomik ve müşteri dostu tezgâhlar sunmalarını sağlayacak birçok sistem çözümü sunmaktadır. Bu sistemler arasında kolonlar, motor yuvalı kolonlar ya da dış profilsiz aktüatörler bulunmaktadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now