Contact us here
Hastanede tedavi

Küçük müdahale koltukları

LINAK aktüatör çözümleri, küçük müdahale koltuklarının yükseklik, bacak, sırt ve diğer ayarlarının kusursuz ve kolay biçimde yapılmasını sağlamaktadır.

Küçük müdahale koltuklarına yönelik sistem çözümü

Küçük müdahale koltuklarına yönelik aktüatör çözümleri

Günümüz yaşam tarzlarıyla ilgili hastalıkların ve kısa süreli hastane yatışlarının yanı sıra daha fazla etkinlik ve güvenlik gerektiren çözümlere yönelik giderek artan hasta bakımı ve tedavi ihtiyaçları mevcuttur. Bu ihtiyaçlar, hem hastalar hem de hasta bakıcıları için ergonomiden ödün vermeden karşılanmalıdır.

Küçük müdahale koltukları, örneğin dermatolojik, estetik ve oftalmik cerrahi gibi küçük müdahaleler için ideal bir tercihtir.

  • Optimum tedavi ve gelişmiş güvenlik için esnek hareket çözümleri
  • Uluslararası standartlara uygun, denenmiş ve test edilmiş ürünler
  • 40 yılı aşkın deneyime sahip uluslararası bir çözüm ortağı

Uygulamayı cerrahi tedavi için en uygun konuma ayarlayabilme olanağından ödün vermeden daha fazla hastayı daha az yardımcı personel ile tedavi ederken etkili çözümlerin kullanılması son derece önemlidir. Bu, konum belleği ve cerrahi müdahaleleri kolaylaştıran fonksiyonlar olsa bile hassas ve güçlü bir hareket kabiliyeti gerektirir.

Optimum tedavi ve gelişmiş güvenlik için esnek hareket çözümleri

Geniş LINAK ürün portföyü, çok esnek özelliklere sahiptir. Her parça birbirine mükemmel biçimde uyum sağladığından, tam ihtiyacınız olan sistem çözümünü oluşturmanıza olanak tanımaktadır. Aksesuarların ve QR (Hızlı Bırakma) işlevi gibi özelliklerin sürekli geliştirilmesi, güvenlikle ilgili çeşitli gereksinimleri karşılamanıza da yardımcı olacaktır.

Denenmiş ve test edilmiş aktüatörler kullanarak servis gereksinimini en aza indirin

Tüm LINAK ürünleri, piyasaya sürülmeden önce bir sistem olarak kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bunu amacı, ürünlerimizin dayanıklılığını göstermek ve aktüatörün kullanım ömrü boyunca yüksek performansta çalışmasını sağlamaktır. SDT (Service Data Tool) gibi özellikler, durum verilerini almanıza ve önleyici bakım gerçekleştirmenize olanak tanımaktadır. LINAK olarak, ürünlerimizin uluslararası tıbbi standartlara uyumluluklarını test ederek ve gerekli sertifikaları alarak uygulamanız için tıbbi onayları almanızı kolaylaştırmaktayız.

Deneyimli bir iş ortağından tek noktadan alışveriş

LINAK 30 yılı aşkın süredir, elektrikli aktüatör sistemlerini mükemmelleştirmek için çalışmakta ve birçok değer katan aksesuarlar geliştirmektedir. Bu sayede OEM’ler, ihtiyaçlarına bağlı olarak en gelişmiş sistemlerden en basit çözümlere kadar her türlü küçük müdahale koltuğu ile uyumlu aktüatör sistemlerini tek tedarikçiden alabilmektedir.

Ayrıntıları göster
LINAK ürünleriyle donatılmış aktüatörlü küçük müdahale koltuğu play-icon

Aktüatörle çalışan küçük müdahale koltukları

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now