Contact us here
Aksesuarlar

BA22

LINAK kontrol kutuları için tasarlanmış, gelişmiş güvenlik profiline ve çift PCP konnektöre sahip, yeni nesil, çevre dostu Li-ion batarya. IPX6 Washable DURA™ koruma derecesinin şart olduğu hastane ve tıbbi uygulamalar için idealdir.

BA22

Batarya gövdesi içinde destekleyici mekanik güvenlik önlemleri bulunan BA22 Li-ion batarya, PCP 2.0 kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Yerleşik şarj cihazına ve 2,9 Ah kapasiteye sahip hafif bir bataryadır. IPX6 koruma derecesi sayesinde yıkanabilen batarya, sunduğu yüksek performans ve güvenlik ile dikkat çekiyor.

BA22 Li-ion kullanımının sağladığı diğer avantajlar:

  • Uzun ömürlü
  • Batarya, klipsli sistemi ve LINAK montaj braketi ile uygulamanın üzerine veya kontrol kutusunun altına kolayca monte edilebilir ve sökülebilir
  • Batarya kontrol kutusuna şarj durumu hakkında bilgi iletir. Bu sayede, kontrol kutusu aracılığıyla el kumandası veya Service Data Tool üzerinden şarj durumu hakkında bilgi alınabilir.
  • Yeni havalandırmalı tasarım, arıza durumunda güvenlik sunan bir basınç valfi görevi görür. Bu nedenle, acil durumlarda hava tahliye edilebilmesi için yan taraflarından en az birinde 5 cm’lik bir hava boşluğu gerekmektedir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
BA22 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Accessories user manual

This user manual will tell you how to install, use and maintain your LINAK electronics.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Ameliyat masaları için aktüatör sistemleri

Gelişmiş cerrahi uygulamalar için güç, hassasiyet ve kusursuz hareket

LINAK IPX6 Washable DURA™ el broşürü

Yıkanabilirlik, günümüz sağlık sektöründe önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları için LINAK IPX6 Washable DURA™ – temizlikte gelinen son nokta.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

LINAK ürünlerine yerleşik Li-ion pillerin herhangi biri veya tümü garanti kapsamında kusurlu bulunursa, LINAK üreticiye yeni bir ürün sağlayacaktır. LINAK, bunun dışında herhangi bir çözüm sağlamayı reddeder. LINAK, Li-ion hücresinin ve LINAK ürünlerini kullanmanın doğasında yatan risk nedeniyle oluşabilecek herhangi bir dolaylı, tesadüfi veya nihai zarar ya da kayıptan, hiçbir durumda ve koşulda sorumlu tutulamaz. Ayrıca; kâr mahrumiyeti, beklenen tasarrufun oluşmaması, müşterimize karşı üçüncü bir tarafça herhangi bir iddia ya da herhangi bir şekilde ticari veya ekonomik kayıp söz konusu olması durumunda LINAK, bu tür zarar veya kayıpların meydana gelebileceği konusunda bilgilendirilmiş olsa bile, her türlü sorumluluğu reddeder.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now