Contact us here
Hasta kaldırma ve mobilite çözümleri

LINAK LIFT™

Hasta kaldırma sisteminiz için LINAK’tan özel, modern, verimli ve kullanımı kolay çözümler.

Hasta kaldırma sistemleri

Hasta kaldırma sistemlerine yönelik aktüatör sistemleri

Net olarak görünen iki trend mevcut. Gelecekte, hem yaşlı nüfusun hem de obezitenin etkileriyle mücadele eden insan sayısının artmasıyla beraber hasta bakımına olan ihtiyaç da artacaktır. Sağlık ekipmanlarının performansı ve güvenliği ile ilgili yönetmelikler giderek daha katı hâle gelmektedir. Ancak, herkes hâlâ doğru tedaviyi görme hakkına sahiptir. Hasta taşıma veya kaldırma sisteminizde LINAK® aktüatörleri kullanarak, kaldırma sistemlerinizi daha güçlü ve sağlam olmasını, daha kusursuz hareket etmesini ve size daha birçok avantaj sunmasını sağlayabilirsiniz.

  • Daha fazla ergonomi, daha fazla konfor ve daha az bakım
  • Onay sürecinize yardımcı olacak, standartlara uyumlu ürünler
  • Tüm dünyada temsil edilen, deneyimli bir çözüm ortağı

Hasta kaldırma sistemleriniz için ister standart bir çözüme ister birçok akıllı özelliğe sahip gelişmiş bir sisteme ihtiyacınız olsun, size uygun konsepti LINAK’ta bulabilirsiniz. Güçlü kaldırma aktüatörleri ve sağlam denge koordinasyonu, sistemin kusursuzca hareket etmesini sağlamaktadır. Service Data Tool (SDT) gibi katma değerli özellikler, ergonomiyi geliştirerek ve günlük bakım maliyetlerini düşürerek kaldırma sistemimizin ara vermeden daha uzun süreler çalışmasını sağlar.

Ergonomiyi geliştirin ve bakım gereksinimini en aza indirin
Tehlikeli/riskli hasta kaldırma sistemlerini önlemek, sağlık sektöründeki herkesin odaklandığı başlıca konulardan biridir. LINAK'ta tüm aktüatörler, sistem olarak çok sıkı testlere tabi tutulmaktadır. Bu testler, hasta kaldırma sisteminizin tüm ömrü boyunca kusursuz çalışmasını garantileyebilmek amacıyla yürütülmektedir. “First Failure Safe” çözümlerimiz, hasta kaldırma sisteminizin güvenli biçimde çalışmasını sağlar. SDT ise, sistem durum verilerinin zorunlu periyodik bakımlara uyumlu biçimde okunabilmesini sağlamaktadır. Tüm bunlar, hem hastaların hem bakıcıların rahatlığı düşünülerek sağlanmıştır.

Standartlara uyumlu aktüatörlerle beklentileri karşılayın
Bakım çalışmalarına ilişkin güvenlik yönetmelikleri sürekli olarak daha kapsamlı ve sıkı hâle getirilir. Hasta kaldırma sistemleri gibi ekipmanlar, belirli sertifikaların ve onayların alınmasını gerektirir. LINAK, güvenli hasta taşıma konusundaki gereklilikleri ciddiye almaktadır. Aktüatör sistemlerimizin uluslararası tıbbi standartlara uygunluğu, test edilmiş ve belgelendirilmiştir (ör. IEC 60601-1: 2005 3. sürüm, ANSI/AAMI ES60601-1:2005 3. sürüm ve CAN/CSA-22.2 No. 60601-1:2008). Buradaki amaç, hasta kaldırma sisteminizin EN10535 standardının gereklilikleriyle kolayca uyum hâle gelmesini sağlamaktır.

Onlarca yıla dayanan deneyime sahip uluslararası bir çözüm ortağına güvenin
LINAK’ın öne çıktığı tek nokta, kapsamlı ürün portföyü değildir. Kuruluşumuz, 30 yılı aşkın süredir dünya çapında sayısız satış ofisi ile önemli bir büyüme kaydetmiştir. LINAK, bu sayede müşterilerini neredeyse dünyanın her yerinde ürünler, öneriler ve yerel pazarla ilgili bilgilerle destekleyebilmektedir. Standart veya gelişmiş bir çözüm mü arıyorsunuz? Yoksa yeni projeniz için uygun bir çözüm ortağı mı? Aradığınızı LINAK’ta bulmanız mümkündür.

Ayrıntıları göster

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

LINAK ürünleriyle donatılmış aktüatörlü hasta kaldırma sistemleri play-icon

Aktüatörlü hasta kaldırma sistemleri

play-icon

Bağlantı - Bir LIFT™ çözümü ile profilinizi yükseltin

play-icon

Tasarım - Bir LIFT™ çözümü ile profilinizi yükseltin

play-icon

Güvenlik - Bir LIFT™ çözümü ile profilinizi yükseltin

play-icon

Sadelik - Bir LIFT™ çözümü ile profilinizi yükseltin

play-icon

Hız - Bir LIFT™ çözümü ile profilinizi yükseltin

Kompakt tasarımı anlatan LA20 lineer aktüatör videosundan ekran görüntüsü play-icon

LA20 - Film

LA40 play-icon

LA40

Dosyalar

LIFT™ broşürü

Bir LIFT™ çözümü, LINAK olmadan hiçbir anlam ifade etmez. LIFT40™, LIFT40+™ ve LIFT50™ ile hasta liftleri sistemleri için yeni nesil, gelişmiş çözüm

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now