Contact us here
Endüstriyel Otomasyon

Yiyecek ve içecek otomasyonu

LINAK aktüatör çözümleri, endüstriyel mutfaklarda çalışma masalarının ergonomisini artırır ve pişirme kazanlarının, bulaşık makinelerinin ve büyük kızartma tencerelerinin eğdirilmesine ve kapaklarının açılmasına yardımcı olmaktadır.

Yiyecek ve içecek otomasyonu

Endüstriyel mutfaklarda güvenli aktüatör çözümleri

Ergonomik tasarımlar giderek yaygınlaşmaktadır ve sadece ofislerde kullanılan bir konsept olmaktan çıkmıştır. Endüstriyel mutfaklarda, saatlerce bir masanın başında aynı işleri tekrar tekrar yapmak en güçlü şefleri bile yorar. Mutfak masaları ve gereçlerinde elektrikli aktüatörler kullanmak, profesyonel çalışma alanını çeşitli şekillerde iyileştirebilir:

  • Denenmiş ve test edilmiş çözümlerle güvenliğin artırılması
  • Kolay monte edilen, temizlenen ve uygun maliyetli aktüatörler
  • Gereksinimlerinize uygun çözümlerden yararlanma olanağı

Kaynatma kazanları, kızartma tavaları, yağlı saplar, hatta kaygan zeminlerin bulunduğu modern endüstriyel mutfaklarda güvenlik, en önemli önceliklerden biridir. Çalışma masasının ergonomik bir yüksekliğe ayarlanması, sıcak, ıslak ya da ağır mutfak gereçlerinin eğdirilmesi ve kaldırılması için aktüatörlerin kullanılması kadar önemlidir. LINAK elektrikli aktüatörler, kaynatma kazanlarının kapaklarının güvenle açılmasına, mikserlerin kapaklarının kilitlenmesine ya da kapların fritözlere indirilmesine yardımcı olabilir.

Güvenli hareket olanakları ile mutfak personelinin güvenliğini sağlayın
LINAK aktüatörleri, en zorlu koşullarda bile etkilenmeden çalışmalarını sağlamak için kapsamlı testlere tabi tutulmaktadırlar. Aktüatörler, değişen sıcaklıklardan sürekli titreşim, darbe ya da çarpmalara kadar her koşulda düzgün çalışmaya devam edecektir. Günün sonunda yapılan zorunlu yıkama çalışmalarından da etkilenmezler. 

Enerji tasarrufu sağlayın ve bakım zorunluluğundan kurtulun
Modern elektrikli aktüatörler, yalnızca hareket ederken enerji tüketirler. Beklemedeki enerji tüketimi sıfıra yakındır. Ayrıca pnömatik ve hidrolik pompaların, kompresörlerin ve hortumların kullanılmıyor olması, elektrikli aktüatörlerin montajını da önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır. LINAK aktüatörlerde, yağ ya da diğer kirleticilerin dökülme riski olmadığından, bakım gereksinimi de ortadan kalkmaktadır.

Uygulamanızın gereksinimlerini karşılayan esnek çözümlerden yararlanın
Hiçbir mutfak birbiriyle aynı değildir. Boyutlar ve işlevler farklıdır. LINAK aktüatör çözümleri, üreticilerle işbirliği içinde yiyecek ve içecek gereçleri için özelleştirilmektedir. LINAK, uluslararası alanda faaliyet gösterdiğindendünyanın her yerinde desteğe ve ürünlere kolayca ulaşılabilmektedir.
Ayrıntıları göster
LA31 lineer aktüatör
LINAK aktüatör çözümleri – Endüstriyel otomasyon uygulamaları için mükemmel hareketlilik play-icon

LINAK aktüatör çözümleri – Endüstriyel otomasyon uygulamaları için mükemmel hareketlilik

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Dosyalar

Yiyecek ve içecek çözümleri

LINAK’ın paslanmaz aktüatör serisi, hem gıda güvenliğini hem de ergonomiyi ön planda tutar.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Endüstriyel otomasyon çözümleri

LINAK aktüatörleri, modern endüstriyel otomasyonda akıllı hareket, hassas ayarlama ve doğru yükleme olanakları sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Yiyecek ve içecek otomasyonu ile ilgili videolar

Yiyecek ve içecek otomasyonu alanında kullanılan elektrikli aktüatör çözümleri hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now