Contact us here
Denizcilik

Deniz uygulamalarına yönelik sistemler

LINAK elektrikli aktüatör çözümleri, deniz araçlarında kapaklar ve tavan pencerelerinden, dengeleme sistemlerindeki vanalara kadar birçok noktada güçlü ve güvenilir kontrol olanakları sağlamaktadır.

Denizcilik uygulamaları sistemleri

LINAK elektrikli aktüatör çözümleri, yatlar için kapaklardan, tavan pencerelerine ve yataklardan platformlara kadar her şeyin sağlam ve güvenilir bir şekilde kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Deniz uygulamaları için aktüatör çözümleri

Modern gemi üretiminde daha fazla fonksiyon talebi giderek artmaktadır. Navigasyon ve yönlendirmenin yanı sıra konfor ve iç tasarım uygulamalarında daha fazla otomasyon ve uzaktan kumanda olanakları istenen özellikler arasında yer almaktadır. Bu alanda anahtar sözcükler, esneklik ve çok yönlülüktür. LINAK aktüatör çözümleri birçok avantaj sağlamaktadır:

  • Çok geniş çözümler geliştirebilme esnekliğinden yararlanın
  • Deniz hayatına uygun dayanıklı aktüatörlerin kullanıldığı uygulamalar sağlayın
  • Kolay monte edilebilen ve bakım gerektirmeyen çözümlerden yararlanın

Denizdeki faaliyetlerin verimli ve konforlu olması gerekmektedir. İster aile ile bir yat gezisinde, isterse büyük bir filonun yönetiminde olsun, LINAK aktüatörleri kapakların, Koltukların ayarlanması ya da televizyonun kaldırılması, konfor ve teknedeki kısıtlı alanların en iyi şekilde kullanılmasına olanak tanımaktadır.

Yeni uygulamalarla bir adım öne geçin
Denizde konforu artırmak için müşterilerin zaten mevcut seçenekleri deneyimlemesiyle her geçen gün yeni yöntemler ortaya çıkmaktadır. Çok yönlü ve akıllı aktüatör çözümlerinin arkasındaki LINAK mühendisleri ve danışmanlarından oluşan bir ekip, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için bunları daha da geliştirmek için çalışmaktadır. 

Denizcilik uygulamalarında kullanılabilecek sağlam sistemler tasarlayın
Su, özellikle de tuzlu su ekipmanlar üzerinde yıpratıcı etkilere sahiptir. Güneş maruz kalan uygulamalar için koşullar daha da zorludur. Elektrikli sistemlerde korozyon ve aşınma sıkça görülen sorunlardır. Ancak LINAK aktüatörlerin zorlu koşullara karşı dayanıklılığı test edilmiş ve onaylanmıştır.

Kolayca monte edilebilen, bakım gerektirmeyen aktüatörler
Elektrikli aktüatör çözümler kolayca monte edilebilmektedir. Kurulumu kolaydır ve diğer kontrol sistemlerine sorunsuz biçimde entegre edilebilmektedir. Hortumlar, pompalar ya da yağ dökülmesi riski yoktur. Aktüatörler bir kez takıldıktan sonra bakım gerektirmezler. Tüm bunlar LINAK çözümlerini, deniz araçları için temiz ve uygun maliyetli hale getirmektedir.

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

Dosyalar

Denizcilik çözümleri

LINAK’ın sunduğu aktüatörler, kolonlar ve kontrolörler, teknenizin türü ne olursa olsun, ihtiyacını duyduğunuz her türlü hareketliliği sağlayabilir.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now