Contact us here
Dış mekan mobil uygulamaları

Dış mekan mobil uygulamaları

LINAK aktüatörler, çim biçme makineleri platformlarından iş araçlarındaki çekmeli tip elemanlara kadar her türlü bileşenin hassas biçimde ayarlanmasını sağlar.

Dış Mekan Mobil Uygulamaları için aktüatör çözümleri

Dünyada, birçok uygulamada artık elektrikli sistemler kullanılmaktadır. İçten yanmalı motorlu araçların yerine, artık daha fazla elektrikli araçlar tercih edilmektedir. Bu durum dış mekan mobil uygulamaları için de geçerlidir. Daha akıllı ve esnek sistemlere olan talep ve aletlerin daha hassas biçimde ayarlanması gereksinimi dikkate alındığında elektrikli aktüatörler birçok önemli avantaj sunmaktadır:

  • Kolay monte edilebilen, bakım gerektirmeyen, anahtar teslim çözümler
  • Akıllı kontrol sistemleri için üretilmiş dayanıklı aktüatörler 
  • Ergonomiyi artırın ve çevreyi koruyun

Dış mekan mobil uygulamalarında hassas hareket yaratmada esneklik çok önemlidir. Uygulamaların sayısı her geçen gün artmaktadır ve yeni elektrikli tahrik sistemleri, BUS iletişim kontrollerinin entegrasyonunun daha gelişmiş hale gelmesini sağlamaktadır. LINAK aktüatörleri, çim biçme makinelerinin kesici bıçaklarının hassas biçimde ayarlanması ve toprak koşullarına göre gübrelemenin akıllı biçimde otomasyonu sağlayarak bu trendin gereksinimlerine en iyi şekilde cevap vermektedir.

Kolay monte edilebilen, esnek, anahtar teslim çözümler sağlayın
Elektrikli aktüatör çözümlerinde hortumlar, pompalar ya da kompresörler bulunmaz. Yalnızca bir elektrik kablosu ve kontrol sistemine bağlanan bir veri kablosu sistemin çalışması için yeterlidir. Bu durum LINAK çözümlerinin monte edilmesini kolaylaştırmaktadır. Ayrıca arızalanmaya açık noktaların bulunmuyor olması, bakım gereksinimini ortadan kaldırmaktadır.

Kontrol sisteminize güçlü aktüatörler entegre edin
Modern aktüatörler, BUS iletişimi üzerinden merkezi kontrol sistemine geri bildirim sağlayabilmektedir. Bu sayede dış mekan mobil uygulaması operatörü, kullanım sırasında performansı artırmak için işlevlerin izleyebilmekte ve ayarlayabilmektedir. Bu sistemlerin biraz narin ve hassas olabileceği düşünülse de tüm LINAK çözümleri, her türlü zorlu koşulda ve ortamda çalışmalarını garanti etmek için kapsamlı testlere tabi tutulmaktadırlar.

Egonomiyi ve enerji verimliliğini geliştirin
Golf sahası görevlileri ve bahçe düzenleyicileri, uzun saatler boyunca çim biçme ve diğer bitki bakım araçlarını kullanmaktadırlar. Bu durum, koltuğun ve direksiyon simidinin ayarlanmasına olanak tanıyan ergonomik çözümlere olan talebi artırmaktadır. Ayrıca LINAK aktüatörlerinin enerji tüketimi düşüktür ve hidrolik alternatiflerinin aksine yağ dökülmesi riski bulunmaz. Tüm bunlar elektrikli aktüatörlerin, dış mekan mobil uygulamaları için en çevre dostu çözüm olmasını sağlamaktadır.

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

Dosyalar

Dış mekân mobil uygulama çözümleri

Bu dosyamız, çim ve bahçe bakımına yönelik elektrikli ürünler geliştiren şirketlere, parça ve aksesuar sağlayan tedarikçilere ve ilgili diğer hizmetlere ışık tutmaktadır.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now