Güvenlik

Genel güvenlik özellikleri

Daha yüksek güvenlik, genellikle birden fazla bakış açısının bir araya gelmesiyle sağlanabilmektedir. Sağlık uygulamalarının, yürürlükteki kurallara uygun olabilmesi için birçok konuya odaklanılması gerekmektedir.
Ayrıntıları göster
 
 
LA40

Aktüatör güvenlik özellikleri

LINAK olarak, elektrikli aktüatör çözümleri geliştirmedeki uzun yıllara dayanan deneyimlerimizi temel alarak, güvenlik, işlevsellik ve tasarımın kalite ile bir arada sunulmasının önemini anlamaktayız.
Ayrıntıları göster
 
 
CO71

Kontrol kutusu güvenlik özellikleri

LINAK, akıllı OpenBus™ kontrol kutuları ürün serisi sunmaktadır. Bu ürün serisi, karmaşık ve hassas hareket düzenleri oluşturmak için birden fazla aktüatörün bir arada koordinasyon içinde kullanılabilmesini sağlamanın yanı sıra güvenliği artıran birçok özelliğe de sahiptir.
Ayrıntıları göster
 
 
HD80

El kumandası güvenlik özellikleri

Sağlık ekipmanları için geliştirilen LINAK el kumandaları; uygun fonskiyonellik, anlaşılır arayüzler ve ergonomik tasarımı sağlamak için araştırma ve kullanılabilirlik çalışmaları temel alınarak tasarlandı.
Ayrıntıları göster
 
 
Onaylar

Onaylar

LINAK olarak Kaliteye ve Güvenliğe çok önem vermekteyiz. Uygulama üreticilerinin, üretecekleri tıbbi ekipmanın testleri ve sertifikasyonları ile ilgili gereksinimleri biliyor olmaları gerekmektedir.
Ayrıntıları göster
 
 
 

Sağlık sektöründe verimliliğin artırılmasına yardımcı olmak için güvenlik
Tüm LINAK® aktüatör sistemlerinde, geliştirilmesinden üretimine ve uygulanan kapsamlı testlere kadar her aşamada güvenlik ön planda tutulmaktadır. Güvenliğe verilen bu önem, aynı zamanda hastaların ve bakım personelinin güvenliğini artırmakta, iş akışlarını etkilemekte ve uygulamaların çalışma sürelerine olumlu yansımaktadır.

Güvenlik özelliklerinin sayısının her geçen gün artmasıyla, LINAK® aktüatör sistemlerinin kullanıldığı ayarlanabilir sağlık sektörü uygulamaları, hastaların, bakım personelinin daha güvenli çalışmasını sağlamanın yanı sıra ekipmanın da hizmet ömrünü artırmaktadır. Tüm bunlar bir araya geldiğinde, bakım personeli hastalara odaklanmak için daha fazla zamana sahip olmakta ve verimlilik seviyesi yükselmektedir.

LINAK'ta güvenlik zorunludur.
Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız uygulama ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız. Tüm LINAK ürünlerinin, satışa çıkarılmadan önce çeşitli zorlu testlerden geçmesi gerekmektedir. Bu testler, uygulamanın ayarlamasında gerekli tüm normlara ve standartlara uygunluğu sağlamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, ekipmanınızın uzun kullanım ömrüne sahip olmasına ve hatasız çalışmasına olanak tanır.

Dosyalar

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.