CO71

LINAK OpenBus™ - güvenlik dahil

 
 

LINAK, akıllı OpenBus™ kontrol kutuları ürün serisini sunmaktadır. Bu ürün serisi, karmaşık ve hassas hareket düzenleri oluşturmak için birden fazla aktüatörün bir arada koordinasyon içinde kullanılabilmesini sağlamanın yanı sıra güvenliği artıran birçok özelliğe de sahiptir:

Şebeke göstergesi

Şebeke göstergesi
LINAK kontrol kutularında şebeke göstergesi bulunmaktadır. Bu gösterge, bakım personeline uygulamanın elektrik şebekesine bağlı olduğunu ve kablolar çıkarılmadan güvenli biçimde hareket ettirilemeyeceğini göstermektedir. Bu durum, kabloların zarar görme riskini en aza indirmektedir. Ayrıca şebeke göstergesi, renkli sinyallerle sistemin kullanım için güvenli olduğunu da göstermektedir.

 
SMPS
SMPS
SMPS (Anahtar Modlu Güç Kaynağı) özellikli LINAK kontrol kutuları, beklemede düşük güç tüketimine sahip olmanın yanı sıra yüksek çıkış gücü ve verim sunmaktadır. SMPS, yükün büyüklüğünden bağımsız olarak sabit hızları desteklemektedir.
Evrensel giriş voltajı olanağı, LINAK çözümlerinin, şebeke voltajı ne olursa olsun dünyanın her yerinde kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bu durum özellikle voltaj dalgalanmalarının yaşandığı bölgeler için yararlı bir özelliktir.
 

Güç Talebi
LINAK OpenBus™ teknoloji platformunda, veri ve güç isteği olmak üzere iki ayrı devreden oluşan benzersiz bir güvenlik konsepti yer almaktadır. Bir işlevin çalışması için hem veri hem de güç isteği devrelerinin aktif olması gerekmektedir. Bu işlev, uygulamanın istenmeden hareket ettirilme riskini en aza indirmekte ve daha güvenli olmasını sağlamaktadır.

Elektronik Aşırı Yük Koruması (Electronic Overload Protection - EOP)
Elektronik Aşırı Yük Koruması ya da EOP, kontrol kutusunda yer almaktadır. Elektronik aşırı yük koruma devresi yükü izler ve önceden tanımlanmış güvenli bir seviyede akımı keser.

Fren alarmı
LINAK OpenBus™ kontrol kutusunda, fren alarmı olarak kullanılabilecek bir sesli uyarı cihazı bulunmaktadır. Sistem, şebeke elektriğine bağlıyken tekerleklerde fren devrede olmadığında bir alarmı etkinleştirir. Örneğin bu durum, hastane yatağınızın zarar görmesini önlerken aynı zamanda hasta yatağa otururken ya da yataktan kalkarken yatağın hareket etmesi gibi durumları da engeller.


Kontrol kutusu güvenlik özelliklerine genel bakış
Kontrol kutularının standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleriyle ilgili bilgilere göz atın.

Güvenlik özellikleri
 

Dosyalar

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.