Contact us here
Haberler 22 Mart 2024

İyi şeyler üçlü olarak gelir! DPI Masa Kumandası yine kazandı

Çalışmalarımız, bu sefer prestijli iF Design Award 2024 tasarım ödülüyle onurlandırıldı. Hem tasarıma hem de mühendisliğe ve teknik mükemmelliğe verdiğimiz önem, LINAK olarak DNA’mızın bir parçası olduğu için bu ödül bizi çok onurlandırdı.

Tasarım ödüllerine sahip LINAK DPI Masa Kumandası Red dot logosu, iF Design Award ve German Innovation Award

Yeni DPI masa kumandası serisini tasarladığımızda, müşterilerimizin ve kullanıcılarının takdir edeceği özel bir şey yarattığımızın farkındaydık. Mühendislik ve tasarım bu kadar yenilikçi ve zarif bir tasarımda bir araya geldiğinde, form ve fonksiyon uyum sağladığında, karşınızda “doğru” bir şey olduğunu hissedersiniz.

Red Dot ve German Innovation Award gibi bağımsız kuruluşların ürünlerimizi coşkuyla karşılayarak prestijli ödüllerine layık görmeleri, doğru bir ürün geliştirdiğimizi kanıtlamalarıyla bizim için son derece memnuniyet vericidir.

 

Tasarım ödülü

Sezgisel bir kullanım deneyimi sunan LINAK® DPI Masa Kumandası, sade tasarımı, entegre çarpışma önleme özelliği ve son kullanıcılar tarafından olumlu karşılanması nedeniyle 2024 iF Design Award ödülüne layık görüldü.

Masa üzerinde LINAK DPI Masa Kumandası ve iF Design Award 2024 amblemi
 
Masa kumandasına alışılmış düğmelerden arındırılmış, zarif ve ince bir tasarım geliştirdik. Aslına bakılırsa, geleneksel masa kumandalarında bulunan düğmeler her zaman sorun teşkil eder; kullanıcılara rahat bir kullanım sunmazlar ve geliştirilmeleri hem tasarım hem de teknik açıdan zordur. Bu nedenle, kumandanın gelişmiş özelliklerini mobil uygulamaya taşımaya karar verdik.
Nicki Pedersen, LINAK Ürün Müdürü, Yenilik ve Tasarım.

iF DESIGN AWARD tasarım yarışmasına her yıl yaklaşık 11.000 tasarım katılmaktadır. Burada 100’den fazla ülkeden katılan şirket ve stüdyoların en iyi tasarımları çeşitli ödüller için yarışıyor.

 

Tüm kriterlerde öne çıkmak

iF Design Awards tasarım yarışmasında verilen ödüller; konsept, form ve fonksiyon, ayırt edici özellik ve kullanıcıda yaratılan etki gibi kriterlere dayamaktadır. DPI masa kumandası, tüm kriterlerde öne çıkmaktadır. Yüksekliği ayarlanabilir ofis masaları için geliştirilen DPI, çarpışma önleme sensörüyle donatılmış sezgisel kullanıcı deneyimini yenilikçi ve zarif bir tasarımda buluşturmayı başarıyor.


Sezgisel ve kolay bir kullanıcı deneyimi

 

DPI, masayı ve yakınındaki nesneleri olası çarpışmalara ve hasara karşı koruyan entegre bir çarpışma önleme teknolojisine sahip ilk masa kumandasıdır. Bu entegrasyon, masalarda başka çarpışma önleme çözümlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırarak daha az kablo kullanılmasını gerektirir.

DPI masa kumandaosı “Desk Connect” uygulamasıyla birlikte kullanıldığında, kullanıcıların masalarının özelliklerini tam olarak kontrol edebilmelerini sağlar ve kullanıcının kendine göre mükemmelce uyarlayabileceği bir kullanım deneyimi sunar.

 

İleriyi düşünmek

Yeni bir ürün tasarlarken, yeni ürünümüzün üreticiler, müşterileri ve nihayetinde çevremizdeki dünya üzerindeki etkisini değerlendirerek her zaman ileriyi düşünürüz.

 

Hedefimiz, pazarda yeni bir standart belirlemek ve tüm değer zinciri boyunca değer katmak oldu ve bağımsız bir jürinin takdirini kazanmak doğru yönde ilerlediğimizi gösteriyor:

Masa üreticileri, az parçadan oluşan ürünleri sayesinde nakliyede ve montajda sundukları kolaylıktan faydalanabilirler. Tamamen “tak çalıştır”!

Masa tasarımcıları, tüm segmentlerdeki masalar için zarif tasarımlar geliştirebilmenin sunduğu avantajlardan faydalanabilirler.

Masa sahipleri ve kullanıcıları, ergonomik çalışma koşullarında sahip olmaktan faydalanabilirler. Kullanıcılar, masalarını gözlerini ekrandan ayırmadan ayarlayabilirler. Masa sahipleri, masaları hasara karşı koruyarak uzun ömürlü kılan çarpışma önleme sistemi sayesinde iyi bir yatırım yaptıklarından emin olabilirler.

 

DPI masa kumandası serisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen ürün sayfalarını ziyaret edin: DPI1K ve DPI1C (ekranlı)

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now