Contact us here
Haberler 31 Mayıs 2022

Geçmeli Ayaklar: İşlem bir klik ile tamam

Masa iskeletlerimizin montajı, olduğundan daha kolay ve hızlı olamaz diye düşünmüş olabilirsiniz. Fakat yüksekliği ayarlanabilir ofis masaları için sağlam bir temel oluşturan masa ayakları için geliştirdiğimiz geçmeli ayak sistemiyle montajı daha da kolaylaştırdık.

 

Klik! Yapabileceğiniz en hızlı hareket

Parmak şıklatmak, yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre göz kırpmaktan 20 kat daha hızlı olup bir insanın yapabileceği en hızlı hareket. Yeni bir hız rekoru kırdığımızı tabii ki iddia etmiyoruz; fakat yeni geçmeli ayakların montajı sadece bu kadar sürüyor.

Parmaklarını şıklatan bir kadın.
 

Daha iyi çözümlerle hayatları kolaylaştırıyoruz

LINAK’ın tasarımcıları ve mühendisleri, çalışma masaları için ilk tam elektrikli yükseklik ayarlı sistemini geliştirildiğimiz 1998 yılından bu yana müşterilerimizin ve son kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak masa sistemleri geliştirmektedir. Masa ayaklarının aletsiz, kolay ve hızlı bir şekilde monte edilebilmesi için yeni geliştirdiğimiz geçmeli ayak sistemi ile daha iyi bir çözüm sunabilmeyi bir kez daha başardık.

 

Tam uyumluluğu sayesinde tasarımda maksimum esneklik

Geçmeli ayaklar, üç kademeli DL6 PLUS, DL11 PLUS, DL19 PLUS ve DL21 PLUS kolonların yuvarlak, dikdörtgen ve kare profilleriyle ve Desk Frame 2’nin dikdörtgen ve kare profilleriyle uyumludur. Ayaklar 710 mm ve 560 mm uzunluklarında ve beyaz, gri ve siyah olmak üzere üç renkte temin edilebilir.

Resimde gösterilen geçmeli ayaklar, masa kolonuna monte edilmiş 560 mm ve 710 mm uzunluklarına sahip beyaz, gri ve siyah renkli modellerdir. Dikdörtgen, kare ve yuvarlak kolon profilleriyle uyumludur.

 

İlk seferinde doğru yapın

Geçmeli ayaklar, zaten son derece gelişmiş ve kolay olan montaj sürecini bir üst seviyeye taşıyor ve DL PLUS™ yüksek hızlı kaldırma kolonu ürün serimizi mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Desk Frame 1 ve Desk Frame 2 iskelet sistemlerimiz için de idealdir. İhtiyacınız olan tek vidalar, masa yüzeyini tutturmak için kullanılan vidalardır. Diğer parçaları sadece hafifçe bastırıp yerine oturtmanız yeterli ve masanız hazır. Yeni oturarak/ayakta çalışılabilen masa tasarımınıza sağlam bir temel sağlamanın hızlı ve kolay yolu.

Bir kolona takılan geçmeli ayaklar. Elektrikli ayarlanabilir ofis masaları için sunulan Desk Frame 1 ve Desk Frame 2 masa iskelet sistemleri ile uyumludur

 

Küçük ofisler, home ofisler ve tüm ofisler için

Müşterileriniz, küçük ofis ve home ofis kullanıcıları düşünülerek tasarlanan yeni geçmeli ayak konsepti sayesinde yeni masalarının ayaklarını hiçbir alet kullanmadan sağlam, güvenli ve mümkün olan en hızlı şekilde monte edebilirler. Zahmetsiz: Yalnızca bir klik yeterli.

Bir hata yapmanın imkânsız olduğunu bile söyleyebiliriz. Montaj gerçekten parmak şıklatmak kadar basit.

Hem home ofis hem de küçük ofis ortamlarında ayarlanabilir ofis masaları gösteren bölünmüş bir görsel.
 

DESKLIFT™ Feet’in geniş ürün yelpazesi ve ofis masalarına yönelik komple masa iskeleti sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now