Haberler 22 Ekim 2019

LINAK’ın altı aktüatörü, artık 3D modelleme aracı ile özelleştirilebilir

LINAK®’ın LA12, LA14, LA25, LA33, LA36 ve LA37 aktüatörlerinin ayrıntılı 3D görsellerini oluşturarak, tasarım süreçlerinizi artık hızlandırabilirsiniz. Online 3D modelleme aracını ziyaret edin ve LINAK aktüatörlerini özelleştirin.

3D modelleme aracı ile LINAK’ın LA12, LA14, LA25, LA33, LA36 ve LA37 aktüatör modellerini özelleştirebilir ve ihtiyaçlarınıza tam uygun hâle getirebilirsiniz. Bu araç ile, örneğin, aktüatörün strok uzunluğunu, arka fikstürlerini veya piston kolu gözlerini yapılandırabilirsiniz. Uygulamanıza en uygun çözümü geliştirmek için sınırsız 3D görsel oluşturabilir ve ürün özelliklerini incelemek için teknik veri sayfaları oluşturabilirsiniz.

LINAK, aktüatörlerini endüstriyel makinelerine entegre etmek isteyen müşterilerinin tasarım sürecini kısaltmak için elinden gelen desteği sağlamayı amaçlamaktadır. 3D modelleme aracı, tamamen bu amaç düşünülerek geliştirilmiştir. Aktüatör çözümlerimize 3D modelleme aracı ile daha fazla çeşitlilik sunabilmemizin, müşterilerimiz için büyük kolaylık olduğu inancındayız.

Kolay erişilebilir 3D modelleme aracı
3D modelleme aracına LINAK web sitesi üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Aradığınız aktüatörü bulun ve 2D/3D sekmesine tıklayın.

3D modelleme aracından faydalanabileceğiniz aktüatör modellerimiz:
LA12, LA14, LA25, LA33, LA36 ve LA37

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Eğer diğer LINAK aktüatörlerimizin teknik özelliklerini öğrenmek istiyor, belli bir ürün koduna yönelik yardıma ihtiyaç duyuyor veya standart ürünlerin hızlı teslimatı hakkında bilgi almak istiyorsanız, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

LA36 için 3D modelleme aracı
 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.