Haberler 12 Haziran 2019

Yeni LINAK HC40 el kumandası tanıtıldı

Tanıtımı kaçırdınız mı? LINAK, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen 2019 Interzum ticaret fuarında, konfor yatağı sistemlerine yönelik geliştirdiği yepyeni el kumandası serisini tanıttı. Büyük ilgi gören HC40’ın kullanıcı odaklı tasarımı, bu sektördeki standartları tümüyle değiştirebilecek niteliktedir.

Geliştirilen modellerin adları HC40 TWIST™ ve HC40 FRAME™. Her biri bir Standard (standart) ve bir Advanced (gelişmiş) versiyona sahip olan bu modeller, hem temel hem de gelişmiş yatak sistemlerinin kolayca ayarlanabilmesini sağlayan yeni LINAK® el kumandası serisini oluşturmaktadır.

Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen 2019 Interzum ticaret fuarında tanıtılan HC40 serisi, son derece olumlu bir şekilde karşılandı. Bu seriyi oluşturan iki modelin tasarımlarının ardında yatan geniş çaplı çalışmalar, merak edilen konuların başında geliyordu.

Her şey, kapsamlı bir kullanıcı anketiyle başladı
Başarımızın temelinde kullanıcılardan ve müşterilerden alınan geri bildirimlerin yattığının bilincindeyiz. HC40 el kumandasını geliştirme projesi de, kapsamlı bir kullanıcı anketi ile başladı. Sektörel bilgi birikimimizden faydalanarak yürüttüğümüz bu çalışmaların sonucu, kullanıcı odaklı tasarımlarda ve genel olarak konfor mobilyalarının özelleştirilmesi ve kişiselleştirilmesi yönünde çok yüksek standartlar belirleyen yeni bir el kumandası serisi oldu.

Siz düşünülerek tasarlanan bu el kumandası, bugüne dek bildiğiniz kumandalara hiç benzemiyor!

HC40 serisi, ziyaretçiler tarafından olumlu karşılandı. Interzum fuarında, çabalarımızın boşa gitmediğini gördük. HC40 serisi, ziyaretçiler tarafından olumlu karşılandı.
 

Daha fazla bilgi için, tanıtım ile ilgili haberleri okuyun ve www.linak.com/hc40 adresinde bulunan HC40 sitemizi ziyaret edin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.