Haberler 21 Mayıs 2019

Yeni HC40 el kumandası: “Siz düşünülerek tasarlandı”

Konfor yataklarına yönelik hareket sistemleri için LINAK®’ın geliştirdiği çığır açıcı yepyeni el kumandası ile tanışın. Bu kumanda, bugüne dek gördüklerinize benzemiyor! HC40 el kumandası serisi, son kullanıcıya sunulan kullanım deneyimi ve konfor mobilyalarının özelleştirilmesi ve kişiselleştirilmesi açısından çok daha zengin özellikli bir standart belirlemektedir. Bu el kumandası, siz düşünülerek tasarlandı.

Yeni HC40 el kumandasının tasarımı, yapılan kapsamlı bir kullanıcı anketinden edinilen bulgular ışığında geliştirildi. Yapılan anket, konfor yatağı kullanıcıları tarafından en çok arzulanan özellikleri ve fonksiyonları tespit edebilmemizi sağladı. Son kullanıcılarla yapılan anketin sonuçları ile sektördeki ürün özelleştirme trendlerini kombine ettik ve “sizi” düşünerek yeni HC40’ı tasarlayıp geliştirdik. 

Kontrolü ele alın: Yeni HC40’ı görün ve hissedin
Kullanıcılar, yatak odalarının dekorasyonuyla görsel uyum sağlayan, güzel tasarıma sahip bir el kumandası görmek istediklerini net bir şekilde dile getirdiler. Bunun üzerine kolları sıvadık ve ayrıcalıklı bir görünüme sahip olup, elde güvenle tutulabilen bu el kumandası serisini geliştirmeye başladık. HC40, tek elle kolayca erişilebilir tuşlar ve fonksiyonlar ile donatılmıştır ve navigasyonu kolaydır.

HC40 serisi, gerçek anlamda “siz düşünülerek tasarlandı”.  

Farklı olun: Çeşitli yatak tasarımları için birbirinden farklı iki model
HC40, çeşitli yatak türlerine ve tasarımlarına hitap edebilmek için, HC40 FRAME™ ve HC40 TWIST™ olmak üzere iki farklı modele sahiptir. Biri zarif bir metalik çerçeveye, diğeri ise kıvrımlı ergonomik bir şekile sahiptir. Her iki modelin de Standard ve Advanced versiyonları mevcuttur.

Standard versiyon, az ama öz fonksiyonlarıyla öne çıkan yataklar içindir. Geliştirdiğimiz el kumandası yalnızca sırt ve ayak bölgelerini tek olarak veya birlikte hareket ettirebilen standart yatak sistemlerine yönelik harika tasarımlı bir kumanda olmakla kalmıyor. Aynı zamanda, TD4 Standard ve TD5 Standard tipi dual aktüatörler ile de uyumludur. Bu sayede, çok sayıda entegre özelliğe sahip ve 7.000 N’a kadar kaldırma kapasiteli bir sistem sunabiliyoruz.  

HC40 Advanced, yatağın kenarında bulunan çok sayıdaki cihazı gereksiz kılmak amacıyla geliştirilmiştir. Yatağın motor sayısı, konumları veya masaj fonksiyonu nasıl olursa olsun, bu kumandanın tasarımı net ve kullanışlıdır. Ayrıca, parlaklığı ortamdaki ışık koşullarına adapte olan renkli ekran, masajlı sessiz alarm ve kişiselleştirilmiş hoş geldin mesajları gibi çeşitli özelliklerle donatılmıştır. Her iki HC40 modelinin Advanced versiyonları, TD4 ve TD5 dual aktüatörlerimizin Advanced versiyonları ile uyumludur. Bu sayede, özellikleri açısından zengin ve 7.000 N’a kadar kaldırma kapasiteli gelişmiş ve kompakt bir sistem sunabiliyoruz.  

Yukarıda bahsi geçen seçenekler, üreticilerin kendi yatak tasarımlarına ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olan modeli ve versiyonu seçebilmelerine olanak tanımaktadır. 

HC40 Standard ve Advanced modelleri

HC40 hakkında kapsamlı bilgi için lütfen HC40 serisinin web sitesini ziyaret edin: HC40: “ Siz düşünülerek tasarlandı”

Daha fazla bilgi için bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle de iletişime geçebilirsiniz. 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.