Contact us here
Kaldırma Kolonları

LC1 DESKLINE

Dayanıklılığı ile dikkat çeken 3 kademeli kaldırma kolonu, ağır yükler altında kalan kontrol masaları, iş istasyonları, çalışma tezgâhları, montaj masaları ve ofis masaları gibi güç ve dayanıklılık gerektiren uygulamalarda ergonomik yükseklik ayarı için idealdir. Özel tasarımlı bir muhafazaya kolayca monte edilebilmesi için üç tarafına oluklarla tasarlanmıştır.

LC1, ister tek bir kolon olarak, ister 2, 3 veya 4 kolonlu paralel sistemlerde, ister 16 kolondan oluşan çoklu paralel sistemlerde kullanılabilir. LC1’in CBD6S kontrol kutusu ile uyumluluğu onaylanmıştır. Tasarımda maksimum esneklik gerektiren uygulamalar için geliştirilmiş uç plakası kiti ve montaj braketleri de ayrı olarak temin edilebilir.

Ön izleme - LC1 DESKLINE - video görüntüsü play-icon

LC1 DESKLINE: tercih edilen güç

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler play-icon

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler

LC1 DESKLINE

LC1 DESKLINE®, ağır yükler altında çalışabilmesi için güç ve dayanıklılık gerektiren uygulamalarda yüksekliğin ayarlanabilmesi için mükemmel bir tercihtir. Üç parçalı tasarım, kısa ebatlara ve ergonomik esneklik sağlayan yüksek bir strok uzunluğuna sahiptir.

LC1; kontrol masaları, iş istasyonları, çalışma tezgâhları, montaj masaları ve ofis masaları için ideal bir tercihtir. LC1’in dış profilinin üç tarafında oluklar bulunmaktadır. Bu oluklara takılabilen montaj braketleri sayesinde uygulamanıza ör. bir çapraz destek çubuğu veya özel tasarımlı bir muhafaza dâhil edebilirsiniz. Ayrı olarak temin edilebilen uç plakası kiti, montajda ve sisteme entegrasyonda daha fazla kolaylık sağlar.

LC1 sistemi, bir DESKLINE kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilmektedir. Kontrol kutusu, paralel hareketin hassas ve gürültü seviyesinin düşük olmasını sağlar. LC1, ister tek bir kolon olarak, ister 2, 3 veya 4 kolonlu paralel sistemlerde, ister 16 kolondan oluşan çoklu paralel sistemlerde kullanılabilir. Sistem hareket ederken bir çarpışma meydana geldiğinde üründe veya çarpılan nesnede oluşabilecek hasarı sınırlamak amacıyla, kontrol kutusuna çarpışma önleyici Desk Sensor™ 1 birimi bağlanabilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
LC1 DESKLINE teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

CBD6S'li kullanım kılavuzu ile DL2

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Üretimde ergonomi

Geliştirilmiş ergonomi, kas yorgunluğunu ve kas-iskelet hastalıklarını azaltmada destek olur

Endüstriyel otomasyon çözümleri

Sunduğumuz bu broşürde, endüstriyel otomasyonda verimliliği artırabilecek aktüatör sistemlerinin nasıl yerleştirilebileceğine dair çeşitli seçenekler bulabilirsiniz.

Denizcilik çözümleri

LINAK’ın sunduğu aktüatörler, kolonlar ve kontrolörler, teknenizin türü ne olursa olsun, ihtiyacını duyduğunuz her türlü hareketliliği sağlayabilir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now