Contact us here
Kaldırma Kolonları

DL20

60 x 90 mm’lik profile sahip, iki parçalı kompakt ve dayanıklı bir kaldırma kolonu. Kompakt ebatlara sahip motor yuvası, masanın altında neredeyse hiç görünmez ve kolayca monte edilebilmesini sağlayan LINAK Kick & Click™ özellikli üst iskelet ile uyumludur. PLUS™ tasarımı, kayma pedleri görünmeyen temiz bir kolon tasarımı sunmaktadır. Çeşitli renklerde temin edilebilir. DL20, tercihe bağlı olarak PIEZO çarpışma önleme sistemi ile, ikili masa tasarımları için masa braketi ile ve/veya ideal görünüm için gövde halkaları ile temin edilebilir.

DL PLUS kaldırma kolonlarının tasarımıyla ilgili videoyu izleyin play-icon

DL PLUS™ kaldırma kolonları ilham vermek için tasarlandı

DL20

DESKLIFT™ DL20, endüstriyel ve teknik iş istasyonlarından oturarak/ayakta çalışılan ofis masalarına kadar çeşitli masa uygulamaları için, kompakt ve iki parçalı ideal bir kaldırma kolonudur. DL20, masa tasarımında neredeyse görünmez olan kompakt bir motor yuvasına sahiptir.

Kolon son derece sağlam olduğundan dolayı çapraz destek çubuğu gerektirmez. DL20, aynı dış ebatlara sahip olan üç parçalı DL21 kaldırma kolonu ile uyumludur ve bu sayede aynı masa yüzeyi ve masa ayağı tasarımlarında kullanılabilir.

DL20, kayma pedleri görünmeyen temiz bir tasarıma sahip, PLUS™ serisi bir kolondur. Kolon, üç standart renk (siyah, gri ve beyaz) ile sunulmaktadır ve tercihe bağlı olarak farklı renklerde de temin edilebilir. İdeal bir görünüm için siyah, gri veya beyaz gövde halkaları ile beraber temin edilebilir.

DL20 sistemi, bir DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilir. Kontrol kutusu, paralel hareketin hassas ve gürültü seviyesinin düşük olmasını sağlar. DL20, ister tek bir kolon olarak, ister 2, 3 veya 4 kolonlu paralel sistemlerde, ister 16 kolondan oluşan çoklu paralel sistemlerde kullanılabilir. Masa hareket ederken bir çarpışma meydana geldiğinde masada veya çarpılan nesnede oluşabilecek hasarı sınırlamak amacıyla sisteme çarpışma önleyici Desk Sensor™ 1 birimi bağlanabilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
DL20 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL20/ DL21 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

HAREKET EDİN – Oturarak/ayakta çalışılan masalar iş performansınızı nasıl artırır?

Kullanıcıların oturarak/ayakta çalışmalarına olanak tanıyan elektrikli masalar sayesinde hastalık izinlerinin sayısını düşürün ve modern bir ofis ortamı yaratın. Hem iş verenler hem de çalışanları için cazip bir yatırım.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now