Contact us here
Kaldırma Kolonları

DL20 IC

Dayanıklı 60 x 90 mm’lik profile sahip iki parçalı bir kaldırma kolonu. Entegre kontrolöre (IC) sahip DL20 IC, yalnızca iki kolon kullanan ve en fazla 500 mm strok uzunluğu gerektiren ayarlanabilir ekonomik ofis masaları için ideal bir tercihtir.
Kompakt ebatlara sahip motor yuvası, masanın altında neredeyse hiç görünmez ve kolayca monte edilebilmesini sağlayan Kick & Click™ özellikli üst iskelet ile uyumludur. PLUS™ tasarımlı model, sade bir kolon tasarımı sunmaktadır.

DL PLUS kaldırma kolonlarının tasarımıyla ilgili videoyu izleyin play-icon

DL PLUS™ kaldırma kolonları ilham vermek için tasarlandı

DL20 IC

DESKLIFT™ DL20 IC (entegre kontrolörlü), iki parçalı kompakt bir kaldırma kolonudur. DL20 IC, yalnızca iki kolon kullanan ve en fazla 500 mm strok uzunluğu gerektiren ayarlanabilir ekonomik ofis masaları için ideal bir tercihtir. DL20 IC kaldırma kolonu, üç parçalı DL21 IC ile aynı dış ebatlara sahiptir.

Kolon, ikili masa çözümleri için masa braketi ile de temin edilebilir. Son derece dayanıklı olan ve bu nedenle çapraz destek çubuğu gerektirmeyen DL20 IC kolon, kompakt motor yuvası sayesinde çeşitli çalışma masası tasarımlarına kolayca entegre edilebilir.

DL20 IC, kayma pedleri görünmeyen sade bir tasarıma sahip, PLUS™ serisi bir kolondur. Kolon, üç standart renk (siyah, gri ve beyaz) ile sunulmaktadır ve tercihe bağlı olarak farklı renklerde de temin edilebilir. İdeal bir görünüm için siyah, gri veya beyaz gövde halkaları ile beraber temin edilebilir. IC sistemler, birbirlerine motor kablosu ile bağlı bir ana kolon ve bir takipçi kolon olmak üzere iki kolondan oluşmaktadır. IC sistemlerin ana kolonu yerleşik bir kontrol kartına sahip olduğundan dolayı, bu sistemlerde ayrı bir kontrol kutusunun kullanılmasına gerek yoktur.

Şebeke elektriği haricî bir SMPS (anahtarlamalı güç kaynağı) ünitesi üzerinden alınır. Masayı ayarlamak için ise çeşitli masa kumandaları kullanılabilir. Masa hareket ederken bir çarpışma meydana geldiğinde masada veya çarpılan nesnede oluşabilecek hasarı sınırlamak amacıyla sisteme çarpışma önleyici Desk Sensor™ 1 birimi bağlanabilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
DL20 IC teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL20 IC/ DL21 IC kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

HAREKET EDİN – Oturarak/ayakta çalışılan masalar iş performansınızı nasıl artırır?

Kullanıcıların oturarak/ayakta çalışmalarına olanak tanıyan elektrikli masalar sayesinde hastalık izinlerinin sayısını düşürün ve modern bir ofis ortamı yaratın. Hem iş verenler hem de çalışanları için cazip bir yatırım.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now