Contact us here
Kaldırma Kolonları

DL2

Dayanıklılığı ile dikkat çeken iki kademeli kaldırma kolonu, ağır yükler altında kalan kontrol masaları, iş istasyonları, çalışma tezgâhları, montaj masaları ve ofis masaları gibi güç ve dayanıklılık gerektiren uygulamalarında ergonomik yükseklik ayarı için mükemmel bir tercihtir. DL2, tercihe bağlı braketler kullanılarak sisteme kolayca entegre edilebilmesi için dört tarafında oluklar ile tasarlanmıştır.

DL2, ister tek bir kolon olarak, ister 2, 3 veya 4 kolonlu paralel sistemlerde, ister 16 kolondan oluşan çoklu paralel sistemlerde kullanılabilir. Kolonun CBD6S kontrol kutusu ile uyumluluğu onaylanmıştır.

DL2

DESKLINE® DL2 kolon, çeşitli iş istasyonları için tasarlanmıştır ve bilgisayar masalarına, çalışma tezgâhlarına, montaj masalarına ve hatta mutfaklara yükseklik ayarı kazandırmak için ideal bir tercihtir.

2 parçalı DL2 kolon, ağır yükleri kaldırabilir, son derece dayanıklı bir tasarıma sahiptir ve tüm DESKLINE kontrol kutuları ve kumandaları ile uyumludur. Kontrol kutusunun tipine bağlı olarak, sistem tekli bir sistem, iki ila dört DL2 kolonlu paralel bir sistem veya 16 kolona kadar çoklu paralel sistem olarak kullanılabilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
DL2 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

CBD6S'li kullanım kılavuzu ile DL2

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

CBD4/CBD5/CBD6 kullanım kılavuzu ile DL2

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Üretimde ergonomi

Geliştirilmiş ergonomi, kas yorgunluğunu ve kas-iskelet hastalıklarını azaltmada destek olur

Endüstriyel otomasyon çözümleri

Sunduğumuz bu broşürde, endüstriyel otomasyonda verimliliği artırabilecek aktüatör sistemlerinin nasıl yerleştirilebileceğine dair çeşitli seçenekler bulabilirsiniz.

Denizcilik çözümleri

LINAK’ın sunduğu aktüatörler, kolonlar ve kontrolörler, teknenizin türü ne olursa olsun, ihtiyacını duyduğunuz her türlü hareketliliği sağlayabilir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now