Kaldırma Kolonları

DL1A

Ağır hizmet tipi teknik ve endüstriyel çalışma alanlarında stabil hareket kazandıran güçlü elektrikli kaldırma kolonu.

Ürün tanımı

DL1A

DESKLINE® DL1A, DL1 kolonun geliştirilmiş bir versiyonudur. DL1A, yüksek kaldırma kapasitesine sahip güçlü ve son derece stabil bir kaldırma kolonudur.

Kolon, sunduğu özellikleri sayesinde örn. endüstriyel ve teknik çalışma alanları gibi çeşitli ağır hizmet tipi masalar için ideal bir tercihtir. 

DESKLINE kontrol kutuları ile uyumlu olan kolon, bu sayede çeşitli programlama ve yapılandırma seçeneklerine sahiptir, kolay bir kullanım sunar ve “tak çalıştır” prensiplerine dayanmaktadır. Sistem, ayrıca bekleme modunda yalnızca 0,1 W kadar düşük bir enerji tüketimine sahiptir.

  • Maks. güç: 1.600 N
  • Maks. hız: 43 mm/sn

Ürün teknik veri sayfası

DL1A teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

DL1A sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Mağaza içi çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatörleriyle donatılmış, yüksekliği ayarlanabilir tezgâhlar, çalışanların istedikleri zaman duruşlarını değiştirerek çalışabilmelerini sağlar.

Görüntüle

Ekran ve monitör standı çözümleri

Ekran ve monitör stantlarına elektrikli hareket kazandırın, mesajınızı son kullanıcının göz hizasına taşıyarak iletişimi güçlendirin.

Görüntüle

Ambalajlama masası

LINAK’ın ambalajlama masalarına ve ekipmanlarına yönelik elektrikli aktüatör sistemleri, ambalaj boyutlarının sıkça değiştiği ve vardiyalı çalışılan ortamlarda masanın hızlı ve kolay biçimde ayarlanabilmesini sağlar.

Görüntüle

Montaj masaları

LINAK’ın montaj masaları için geliştirdiği elektrikli aktüatör sistemleri, son derece güçlü olmalarına rağmen benzer çözümlerden daha az güç tüketir.

Görüntüle

Posta tasnif etme masaları

LINAK’ın posta tasnif etme masaları için geliştirdiği elektrikli aktüatör sistemleri, ağır yüklere ve zorlu koşullara dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Görüntüle

ESD iş tezgâhları

LINAK’ın ESD iş tezgâhları için geliştirdiği elektrikli aktüatör sistemleri, elektrostatik boşalmalara karşı tam koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Görüntüle

Üretimde ergonomi

Geliştirilmiş ergonomi, kas yorgunluğunu ve kas-iskelet hastalıklarını azaltmada destek olur

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.