Kaldırma Kolonları

DL17

Kapalı montaj boyu küçük olan, uzun stroklu ve kare profilli zarif kolon. Profiller arası görünmez kayma pedleri, üst segment bir masa tasarımı geliştirebilmenizi sağlamaktadır. DL17’nin standart donamına entegre PIEZO™ çarpışma önleme dâhildir.

Ürün tanımı

DL17

DL17 kolon, kaldırma kolonlarında standardı belirlemektedir. Kompakt ve kare profilli kolon, sektörde küçük ebatlı ve uzun stroklu çözümlere olan ihtiyacı karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.

Profilleri arasındaki mesafelerin dar olması ve kayma pedlerinin görünmemesi sayesinde DL17, tasarım açısından bakıldığında modern bir masa tasarımı geliştirilebilmesini sağlamaktadır.

Çapraz destek çubuğu olmayan masalar için geliştirilmiş olan bu kolon, hem bacaklara daha fazla alan hem de tasarımda özgürlük sağlamaktadır.

DL17’ün standart donanımına ait olan PIEZO™– ve aşağıya harekette çeşitli engeller nedeniyle masaya gelebilecek hasar riskini minimize eden entegre bir sensördür.

DL17, çevresel etkiyi minimize edebilmek amacıyla PVC kullanılmadan geliştirilmiştir. Standart renk seçenekleri siyah, gümüş-gri ve beyaz olan kolon, tercihe bağlı olarak farklı bir renkte de temin edilebilmektedir.

DL17 Tak Çalıştır (Plug & Play™) özelliğine sahip olup, tüm DESKLINE ® kontrol kutuları ve kontrol çözümleri ile uyumludur.

  • Strok uzunluğu: 660 mm
  • Kapalı boyu: 518 mm veya 545 mm
  • Standart olarak PVC içermez
  • Standart olarak PIEZO™ ile gelir

Ürün teknik veri sayfası

DL17 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

DL12, DL14, DB14, DL17 (CBD6S’li) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL12, DL14, DB14, DL17 (CBD4, CBD5 veya CBD6’lı) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

Görüntüle

Mağaza içi çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatörleriyle donatılmış, yüksekliği ayarlanabilir tezgâhlar, çalışanların istedikleri zaman duruşlarını değiştirerek çalışabilmelerini sağlar.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

PIEZO – donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü

Donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü PIEZO ile masanıza uzun bir kullanım ömrü kazandırın. PIEZO özelliğinin avantajlı olduğu çeşitli senaryoları keşfedin.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.