Kaldırma Kolonları

DL12

Zarif bir tasarımın güvenilir ve sağlam haraketler sağlamasını gerektiren masa uygulamaları için zarif ve düşük gürültülü elektrikli kaldırma kolonu. DL12’nin standart donamına entegre PIEZO™ çarpışma önleyicide dâhildir. Çapraz destek çubuğu olmayan tasarım, hemen bacaklara daha fazla alan hem de tasarımda özgürlük sağlamaktadır.

DL12

DESKLINE® DL12 kolon, kaldırma kolonlarında standardı belirlemektedir. Çeşitli masa uygulamaları için kompakt ve 3 parçalı ideal bir kaldırma kolonudur.

Kayma pedlerinin görünmemesi ve kolon profilleri arasındaki mesafelerin dar olması, DL 12’ye göze hitap eden zarif bir silüet kazandırmaktadır.

Kompakt ve dikdörtgen profilli kolon, sektörde küçük ebatlı ama uzun stroklu çözümlere olan ihtiyacı karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.

Çapraz destek çubuğu olmayan masalar için geliştirilmiş olan bu kolon, bacaklara daha fazla alan sağlarken tasarımda da özgürlük sağlamaktadır.

DL12’nin standart donamına entegre PIEZO™ sensörü dâhildir. PIEZO (çarpışma önleme), masanın hareket esnasında bir engelle karşılaşması durumunda, masaya zarar gelme riskini minimize etmektedir.

DL12 sistemi, bir DESKLINE kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilmektedir. Tercih ettiğiniz kontrol kutusu hangisi olursa olsun, tüm modeller paralel hareketin hassas ve gürültü seviyesinin düşük olmasını sağlamaktadır.

DL12, tek bir kolon olarak ya da 2, 3 veya 4’lü paralel sistemlerde kullanılabilir.  DL12, ekran ve monitör stantları için optimize edilmiş DL 12XL adlı daha uzun bir modele de sahiptir.

  • Strok uzunluğu: 660 mm
  • Kapalı boyu: 518 mm veya 545 mm
  • Standart olarak PVC içermez
  • Standart olarak PIEZO™ ile gelir

DL12 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL12, DL14, DB14, DL17 (CBD6S’li) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL12, DL14, DB14, DL17 (CBD4, CBD5 veya CBD6’lı) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

Görüntüle

Mağaza içi çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatörleriyle donatılmış, yüksekliği ayarlanabilir tezgâhlar, çalışanların istedikleri zaman duruşlarını değiştirerek çalışabilmelerini sağlar.

Görüntüle

Ekran ve monitör standı çözümleri

Ekran ve monitör stantlarına elektrikli hareket kazandırın, mesajınızı son kullanıcının göz hizasına taşıyarak iletişimi güçlendirin.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.