Contact us here
Aksesuarlar

WiFi2LIN modülü

Bu Wi-Fi modülü, ayarlanabilir yataklara yönelik LINAK Voice Control çözümünün bir parçasıdır. Bu modül Özelleştirilmiş Bed Control™ ile birlikte kullanıldığında, ayarlanabilir konfor yatağı sahipleri LINAK Voice Control çözümünü Google Home veya Amazon Echo birimi üzerinden yükleyebilir ve kullanabilir.

WiFi2LIN modülü

WiFi2LIN kutusu sayesinde HOMELINE® uygulamaları yerel Wi-Fi ağına bağlanabilir. HOMELINE uygulamanız, nesnelerin interneti (IoT) dünyasına adım atmasını sağlayan bu çözüm sayesinde, akıllı evinizin bir parçası olabilir ve örneğin Voice Control çözümünden faydalanabilir.

WiFi2LIN kutusu, sesli komut cihazının gönderdiği verileri/komutları LINAK bulutu üzerinden alır ve yatağın istenen konuma hareket etmesini sağlar.

WiFi2LIN kutusu LA18 IC Advanced, TD4 Advanced ve TD5 Advanced modelleriyle uyumludur.

WiFi2LIN kutusunu bağlamak çok kolay. Tek yapmanız gereken kutuyu uygulamaya güç için DC elektrik kablosu ve iletişim için LINbus kablosu ile bağlamak ve cihazı çalıştırmaktır.

Kutuyu özel ağa tanımlamak için Bed Control™ uygulamasını kullanın. Kutu, ağ üzerinden LINAK® bulutuna bağlanır ve yatak burada anonim olarak kaydedilir.

Kullanıcı hesap bilgilerinin kayıtlı olduğu LINAK HOMELINE uygulama bulutunda kullanıcın hesabı ve yatak birbirleri ile ilişkilendirilir. Ardından, kullanıcı bu hesabı akıllı ev sisteminin hesabı ile ilişkilendirmelidir. Bu işlemlerden sonra artık akıllı evindeki sesli komut sistemi üzerinden yatağını istediği şekilde ayarlayabilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
WiFi2LIN modülü teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

WiFi2LIN modülü kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, WiFi2LIN modülünün aktüatöre bağlantısını nasıl yapabileceğinizi adım adım anlatmaktadır. LED 1 ve LED 2 ışıklı göstergeler dâhil.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

Ayarlanabilir yataklar için yeni sesli kontrol özelliği

Akıllı hoparlörler ile artık her yerde karşılaşmak mümkün. Yatak odasında bile. Sunduğumuz yenilik ile yataklarınızı geleceğe taşıyın, markanıza değer katın ve son kullanıcılarınıza yeni günlük rutinler kazandırın. LINAK ile ürünlerinizi bir üst seviyeye taşıyın ve müşterilerinizin favorisi olun.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now