Contact us here
Kumandalar

Sesli kontrol

LINAK’ın çözümü, ayarlanabilir konfor yatağı kullanıcılarının yataklarını Alexa veya Google Assistant’lı cihazlarına bağlayabilmelerini sağlar. Bu sayede yatak markaları ve üreticileri ev otomasyonunun geleceğine adım atabilmektedirler. WiFi2LIN modülü ile kombine edilen kurulumu ve kullanımı kolay çözüm, ihtiyacınız olan tek şey.

Sesli kontrol

Yatak tasarımınızın sesle kontrol edilebilmesini sağlayın
Evinizin bir akıllı eve dönüştürdüğünüz takdirde, yatağınızla bir sesli kontrol ünitesi üzerinden “konuşabilmekten” çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Yatak odanızı akıllı evinizin geri kalanına bağlayabilir, günlük rutinlerinizi kolaylaştırabilir ve yaşam kalitenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

LINAK® olarak, bu yeni teknolojinin dünyanın dört bir yanında giderek yaygınlaşacağından ve zamanla herkesin erişimine sunulacağından şüphemiz yok. LINAK, yatak üreticilerinin, tasarımcıların ve en önemlisi son kullanıcıların işini kolaylaştırmak amacıyla bu yönde bir paket çözüm geliştirdi.

Bu çözüm, bir hesap oluşturmanız için gerekli özelleştirilmiş Bed Control IoT uygulamasını, kapsamlı bir bulut çözümünü ve Amazon Alexa veya Google ile çalışan çeşitli özellikleri kapsar. WiFi2LIN modülü ile kombine edildiğinde, LINAK’ın sesli kontrol sistemini oluşturur.

Ayarlanabilir konfor yataklar için sunduğumuz kapsamlı sesli kontrol çözümü ile, yatak üreticilerine geleceğin ev otomasyonuna adım atmalarında destek oluyoruz. Bu sayede ürünlerinizi geleceğe taşıyabilir, markanıza değer katabilir ve son kullanıcılarınızın günlük rutinleri kolaylaştırarak yaşam kalitelerini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Sesli kontrol ve akıllı evler hakkında daha fazla bilgiyi “Yatak odalarını akıllı evlere bağlama zamanı” adlı makalede bulabilirsiniz.

 
 
Google, YouTube ve Google Home, Google LLC’nin ticari markalarıdır.
Google Assistant bazı ülkelerde ve dillerde sunulmamaktadır.
Amazon, Alexa ve tüm ilgili logolar, Amazon.com, Inc. veya iştiraklerinin ticari markalarıdır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
Voice Control teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

Bed Control IoT uygulaması teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

Ayarlanabilir yataklar için yeni sesli kontrol özelliği

Akıllı hoparlörler ile artık her yerde karşılaşmak mümkün. Yatak odasında bile. Sunduğumuz yenilik ile yataklarınızı geleceğe taşıyın, markanıza değer katın ve son kullanıcılarınıza yeni günlük rutinler kazandırın. LINAK ile ürünlerinizi bir üst seviyeye taşıyın ve müşterilerinizin favorisi olun.

Çevrimiçi ve çevrimdışı sesli kontrol çözümlerinin faydaları

Ayarlanabilir yataklar için ses kontrolünün faydalarını gözden geçirin ve çevrimiçi ile çevrimdışı çözümleri karşılaştırın.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now