Kumandalar

Voice Control

LINAK’ın geliştirdiği ve ayarlanabilir konfor yatağı kullanıcılarının yataklarını Google Home veya Amazon Echo’ya bağlayabilmelerini sağlayan çözüm, yatak üreticilerine geleceğin ev otomasyonunun kapılarını açmaktadır. WiFi2LIN modülü ile kombine edilen kurulumu ve kullanımı kolay çözüm, ihtiyacınız olan tek şey.

Voice Control

Yatak tasarımınıza Voice Control’u entegre edin
Evinizin bir akıllı eve dönüştürdüğünüz takdirde, yatağınızla bir sesli kontrol ünitesi üzerinden “konuşabilmekten” çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Yatak odanızı akıllı evinizin geri kalanına bağlayabilir, günlük rutinlerinizi kolaylaştırabilir ve yaşam kalitenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

LINAK® olarak, bu yeni teknolojinin dünyanın dört bir yanında giderek yaygınlaşacağından ve zamanla herkesin erişimine sunulacağından şüphemiz yok. LINAK, yatak üreticilerinin, tasarımcıların ve en önemlisi son kullanıcıların işini kolaylaştırmak amacıyla bu yönde bir paket çözüm geliştirdi.

Bu çözüm, bir hesap oluşturmanız için gerekli özelleştirilmiş Bed Control IoT uygulamasını, kapsamlı bir bulut çözümünü ve Amazon Alexa veya Google Assistant ile çalışan çeşitli özellikleri kapsar. WiFi2LIN modülü ile kombine edildiğinde, LINAK Voice Control sistemini oluşturur.

Ayarlanabilir konfor yataklar için sunduğumuz kapsamlı sesli kontrol çözümü ile, yatak üreticilerine geleceğin ev otomasyonuna adım atmalarında destek oluyoruz. Bu sayede ürünlerinizi geleceğe taşıyabilir, markanıza değer katabilir ve son kullanıcılarınızın günlük rutinleri kolaylaştırarak yaşam kalitelerini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Sesli kontrol ve akıllı evler hakkında daha fazla bilgiyi “Yatak odalarını akıllı evlere bağlama zamanı”  adlı makalede bulabilirsiniz.

 

Google Eylemleri gizlilik politikası

Google Home’da LINAK Bed Control eylemini kullandığınızda tarafımızca işlenen veriler:

Google Home’da LINAK Bed Control eylemini kullandığınız zaman, hakkınızda şu verileri toplar ve işleriz:

  1. Adınız
  2. E-posta adresiniz
  3. Parolanız (şifrelenmiş olarak)
  4. Yatağınızın benzersiz tanımlayıcıları (ad ve yatak kimliği)

Ayrıca, kullanımınız sırasında belirli kullanım ve tanılama verileri oluşturulur.

Verilerin İşlenmesindeki Amaç
Kayıt Verileri: Kayıt verileriniz, uygulamada kullanıcı hesabınızı oluşturduğunuz ve uygulamayı her kullandığınız zaman iletilen bilgilerdir. Kayıt verilerinizi e-posta adresiniz, adınız, parolanız (şifrelenmiş olarak) ve yatağınızın benzersiz tanımlayıcıları oluşturur. Kayıt verilerinizi, uygulamaya erişebilmenizi ve cihazınız ile yatağınız arasında bağlantı kurabilmenizi sağlamak amacıyla kullanırız.

Topladığımız kişisel verileriniz
Yalnızca kişisel uygulamanız üzerinden ilettiğiniz, yani doğrudan sizin sağladığınız kişisel verilerinizi işleriz.

Verilerinizi kimler ile paylaştığımız
Google Home’da LINAK Bed Control eylemini kullandığınız zaman, yatağınız ile Google Home arasında bağlantı kurulabilmesi için yatağınızın benzersiz tanımlayıcılarını Google LLC şirketiyle paylaşırız. Fakat bu bilgileri anonimleştirilmiş olarak paylaşırız. Google, yalnızca bu verilere dayanarak kim olduğunuzu tespit edemez.

Uygulama üzerinden hakkınızda toplandığımız başka herhangi bir veriyi üçüncü taraflar ile paylaşmayız.

Uygulamayı kullandığınız zaman kişisel verilerinizi nasıl işlediğimize ilişkin daha fazla bilgi için, lütfen uygulamanızda More (Diğer) menüsünden erişebileceğiniz Gizlilik Politikası’nı inceleyin.

 
Google ve Google Home, Google LLC’nin ticari markalarıdır.
Amazon, Alexa ve tüm ilgili logolar, Amazon.com, Inc. veya iştiraklerinin ticari markalarıdır.

Voice Control teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

Bed Control IoT uygulaması teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Ayarlanabilir yataklar için yeni sesli kontrol özelliği

Akıllı hoparlörler ile artık her yerde karşılaşmak mümkün. Yatak odasında bile. Sunduğumuz yenilik ile yataklarınızı geleceğe taşıyın, markanıza değer katın ve son kullanıcılarınıza yeni günlük rutinler kazandırın. LINAK ile ürünlerinizi bir üst seviyeye taşıyın ve müşterilerinizin favorisi olun.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.