Contact us here
Aksesuarlar

Desk2Device USB Şarj Cihazı

Neredeyse tüm USB cihazlarını masanızdan mümkün olan en hızlı şekilde şarj edin. LINAK Desk2Device USB Şarj Cihazı ile kablo karmaşasını azaltın ve güce daha kolay erişim sağlayın.

Zarif ve şık Desk2Device USB Şarj Cihazı, sunduğu çeşitli montaj seçenekleri sayesinde tasarımda özgürlük sağlar ve kullanıcılara çalışma alışkanlıklarına en uygun konumu seçebilme esnekliğini sunar.

USB şarj cihazı gücünü doğrudan CBD6S Kontrol Kutusu’ndan aldığı için, bu yüksek hızlı ve akıllı şarj cihazı ayrı bir güç bağlantısı gerektirmez. Aksesuarlar ve Destek Cihazları kategorisinde Best of NeoCon 2022 Altın ödülü sahibi.

Desk2Device USB Şarj Cihazı

Desk2Device USB Şarj Cihazı, bir adet USB Tip A ve iki adet USB Tip C bağlantı noktasına sahip bir şarj ünitesidir. Şarj cihazı CBD6S Kontrol Kutusuna bağlı olduğundan, gücünü doğrudan masadan alır ve ayrı bir güç kaynağı gerektirmez.

Cep telefonlarını, dizüstü bilgisayarları, taşınabilir şarj cihazlarını, kulaklıkları ve çeşitli aksesuarları şarj edebilen cihaz, kablo karmaşasını azaltarak güce daha kolay erişim sağlar.

Desk2Device USB Şarj Cihazı, ürünle gelen iki farklı montaj aparatı (düz ve açılı) sayesinde çeşitli montaj seçenekleri sunar. C-clamp ile masa üstüne veya vidayla masa yüzeyinin altına monte edilebilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
Desk2Device USB Şarj Cihazı teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Desk2Device USB Şarj Cihazı kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk2Device USB Şarj Cihazı Broşürü

Cihazları doğrudan masanızdan şarj edin. Gücünü doğrudan LINAK kontrol kutusundan alan bu benzersiz cihaz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now