Contact us here
Tarım Makineleri

Balya makineleri için çözümler

LINAK’ın aktüatör çözümleri, modern tarım sektöründe balya makinelerine hassas hareket ve konumlandırma sağlar ve genel verimliliği artırır.

Balya makineleri

Balya makinelerinde hassas hareketler için LINAK aktüatörleri

Modern tarımda verimlilik devamlı ön planda tutulur Söz konusu balya makineleri olduğunda, hareketlerin hassas olması büyük önem taşır. Kontrolün her zaman sağlanabilmesi için güvenilir geri bildirimlerin alınması gerekir. Entegre kontrolörü (IC) olan LINAK aktüatörleri aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz:

  • Kolay entegre edilebilir bir çözüm
  • Hassas, hızlı ve bakım gerektirmeyen aktüatörler
  • Uluslararası bir iş ortağı ile güvenilir bir deneyim

Saman, ot veya silaj balyalarken çok şey değişir. Farklı saman türleri farklı balya yoğunlukları gerektirir ve ağ kırılma noktaları ile genel lif kalitesi büyük değişiklikler gösterebilir. Modern bir balya makinesi, bu nedenle kolayca ayarlanabilmelidir. LINAK’ın aktüatörleri, kaldırma işleminden ağ sıkılaştırıcısına ve kesme bıçağına kadar tüm sistemlerin optimum şekilde konumlandırılmasını sağlar.


Gelişmiş sistemleri daha kolay kurun
Zaman ve verimlilik, tarlada olduğu gibi balyalama işleminde de kilit önem taşımaktadır. LINAK aktüatörlerinde hortum, pompa veya kompresör bulunmaz. Kontrol birimine yalnızca birkaç kablo bağlı olması, elektrikli aktüatörlerin montajını son derece kolaylaştırmaktadır. CAN bus'lı olan LINAK aktüatörleri, mevcut CAN bus sistemleriyle kusursuzca entegre olur.

Yüksek hassasiyet, hız ve kaliteden faydalanın
LINAK’ın her ürünü, satışa sunulmadan önce katı kriterler çerçevesinde bir dizi teste tabi tutulur. Balya makineleri için geliştirdiğimiz çözümler dayanıklıdır ve bakım gerektirmez. BUS iletişimini destekleyen aktüatörler, hassas geri bildirimde bulunabilir ve bu sayede çiftçinin balya makinesindeki ayarlanabilir parçaları hassasiyetle kontrol edebilmesini kolaylaştırır.

Kapsamlı deneyime sahip uluslararası bir iş ortağı ile çalışın
Çiftçilik ve tarım sektörlerine yönelik geliştirdiği dayanıklı elektrikli aktüatör çözümleri ile kırk yıla yakın deneyime sahip olan LINAK, tarlada verimli bir şekilde çalışabilmenin şartlarını yakından tanımaktadır. Zorlu çalışma koşulları, dünyanın dört bir yanında geçerli olsa da her pazarın kendine has özellikleri vardır. LINAK, bu nedenle beş kıtada 35’ten fazla temsilciliği ile hizmet vermektedir. Bu, her zaman hızlı bir hizmet ve bölgesel pazar hakkında bilgi alabileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıntıları göster
Lineer aktüatör LA36
Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Dosyalar

Mobil tarım çözümleri

Bu dosya, LINAK’ın 25 yılı aşkın bir süredir tarım sektörüne sağladığı çözümlere ve avantajlara ışık tutmaktadır.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Mobil tarım makineleri için çözümler

LINAK’ın elektrikli aktüatörleri, uygulamanız için hareket çözümlerini basitleştirmenize yardımcı olmakta ve tüm dünya da tarım makinelerinin daha temiz ve güvenilir hale gelmesini sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Balya makineleri ile ilgili videolar

Balya makinelerinde kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazlasını öğrenin. İzlenim sahibi olmak için videolarımızı izleyin

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

LINAK® TECHLINE® segmentinden tarım makineleri için elektrikli lineer aktüatör çözümleri play-icon

LINAK TECHLINE segmentinden tarım makineleri için elektrikli lineer aktüatör çözümleri

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now