Contact us here
Güneş kırıcı sistemler

Güneş kırıcı sistemler

LINAK aktüatörleri, pergolaların ve panjurların ayarlanmasını sağlayarak binalarda enerji tüketiminin azaltılmasına yardımcı olmakta ve iç mekanik iklim kontrolünü iyileştirmektedir.

Aktüatör çözümleriyle daha iyi güneş kırıcı sistemler

Birçok ülke, enerji tasarrufu girişimleri için vergi indirimleri sağlamaktadır. Bu durum, bina sahiplerinin, en iyi iç iklim kontrolünü korurken enerji tüketimini ve CO₂ ayak izini azaltmanın yollarını aramaya yöneltmektedir. Panjurlar ve pergolalar gibi güneş kırıcı sistemlerde, akıllı aktüatörler kullanmanın birçok avantajı bulunmaktadır:

  • Çevrenin korunması ve enerji verimliliği
  • Kolay montaj ve sıfır bakım gereksinimini
  • Bina yönetimi sistemlerine kolay entegrasyon

İster bir ofis binasında sıcaklığın ayarlaması olsun ya da kafe için akıllı bir güneş kırıcı çözüm olsun, uygulamaların hepsi konforu artırmaya yöneliktir. LINAK aktüatörleri, güneş kırıcı sistemleri mükemmel açıya ayarlayarak mülk sahiplerinin, konukları ya da çalışanları için en iyi konforu sağlamasına olanak tanımaktadır.

Maliyet verimliliği sağlayın ve CO₂ emisyonlarını azaltın
Elektrikli aktüatörler az enerji tüketirler. Enerji açısında tek avantajları bu değildir. Tüm bina havalandırma ve iklim sisteminde kullanıldıklarında yıl boyunca güneş ışığını otomatik olarak ayarlanmasını sağlayarak enerji tüketimini ve CO₂ emisyonlarını azaltırlar.

Kolay monte edilebilen ve bakım gerektirmeyen bir çözüme sahip olun
Elektrikli aktüatör çözümlerinde arızalanmaya açık noktalar bulunmaz. Bakım gerektiren hortumlar, pompalar ya da kompresörler bulunmaz. Bu sayede montajları da daha kolaydır. LINAK aktüatörleri, aynı zamanda, tak çalıştır (plug-and-play) kurulumları sayesinde, kolayca ve herhangi bir uzmana gereksinim olmadan entegre edilebilirler.

Akıllı çözümleri entegre edin
LINAK aktüatör çözümleri, birçok diğer kontrol sistemine entegre edilebilmektedir. Bu sayede bina sahipleri, iklim kontrolü ve güneş kırıcı sistemleri otomatik hale getirebilmekte ve bunun sonucunda sıcaklık dalgalanmalarını en aza indirerek enerji tasarrufu sağlayabilmektedir. Bu sayede insanların konforu artarken, çevre de korunmuş olmaktadır.

Dosyalar

Panjur çözümleri

Binalara panjur sistemleri entegre edildiği takdirde, kapalı alanlarda daha iyi bir iklim sağlamak ve enerji tüketimini düşürmek amacıyla ışık ve sıcaklık girişi kolayca kontrol edilebilir.

Pergola çözümleri

Pergolalar, güneşli günlerde gölge sağlar. LINAK’ın sunduğu çözümler ile pergolalı gölgelendirme sistemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde nasıl kontrol edilebileceğini keşfedin.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now