Contact us here
Mutfaklar

Mutfak tezgâhı yanı masalar

LINAK kolon sistemleri, modern mutfaklarda tezgâh yanı ve yemek masaları için kusursuz hareket ve kolay yükseklik ayarı olanağı sunmaktadır.

Mutfak - tezgâh yanı masa

Aktüatörler, mutfak tezgâhı yanı masalara hareket kazandırıyor

Modern evlerde mutfakların oturma alanlarıyla birleştirilmesi giderek daha yaygın hale gelmektedir. Aileler kısıtlı boş zamanlarında, bir arada daha fazla zaman geçirmektedir. Mutfaklar da sosyalleşmek için ideal alanlardan biri olarak öne çıkmaktadır. Bu durum, daha esnek ve işlevsel çözümlere olan talebi artırmaktadır. Mutfak tezgâhı yanı masalara, LINAK aktüatör çözümleri entegre ederek, rahat ve akıllı ayarlama olanağının yanı sıra, diğer birçok avantajdan da yararlanabilirsiniz.

  • Akıllı yaşam konseptleri için benzersiz çözümler
  • Kolay entegre edilebilir, düşük gürültülü aktüatör sistemleri
  • Tüm dünyada varlık gösteren deneyimli iş ortağı

Düşük gürültü seviyesi, güvenilirlik ve genel tasarımdan ödün verilmemesini sağlayan özellikler. Bunlar, mutfak uygulamalarına hareket kazandırmak isteyen büyük üreticilerin dikkate aldığı önemli noktalardır. LINAK, mutfak tezgâhı yanı masalar için rahat ve kolay kontrol edilebilen yükseklik ayarlama sistemleri geliştirirken, bu noktaların hepsini dikkate almaktadır.

Akıllı ve kompakt yaşam tarzı için benzersiz mutfaklar sunun
Bir mutfak tezgâhı yanı masada LINAK kolonu kullanmak, müşterinize çok işlevli bir mobilya sunmanızı sağlayacaktır. Kolonlar sayesinde mutfak tezgâhı yanı masa, mutfak tezgahı seviyesine yükseltilebilir ya da ailece yemek için alçaltılabilir. Bu sayede mutfak alanı daha verimli biçimde kullanılabilir. Bir hafif batarya çözümü de ekleyerek masayı istediğiniz yere de taşıyabilirsiniz.

Düşük gürültü seviyeli ve kolay monte edilebilen aktüatörler kullanın
Bir LINAK sisteminde, ürün portföyündeki tüm parçalar birbiriyle uyumludur. Ayrıca, kompakt yapıları sayesinde genel tasarımdan ödün vermeden kolayca takılabilirler. Tezgaha entegre kumandalarda de tasarım açısından önemli avantajlar sağlamaktadır.

Geniş bilgiye sahip uluslararası bir iş ortağı ile çalışın
LINAK, 30 yılı aşkın süredir aktüatör sistemleri üretmekte ve geliştirmektedir. Uluslararası bir kuruluş olması sayesinde teknik konularda ve faaliyet gösterilen pazarlarla ilgili kapsamlı bilgilere sahiptir. Tekrarlı ve kapsamlı testler sayesinde en iyi malzemelerin ve bileşenlerin kullandığı ürünler üretmekteyiz. Kalite ve güvenilirlik.

Ayrıntıları göster
Tezgâh yanı masa sistemleri

Dosyalar

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

Mutfağa hareket getirin

İster işte olalım ister evde, günlük faaliyetlerimizin tümünde vücudumuzu sağlıklı bir pozisyonda tutmamız son derece önemlidir. Bu nedenle LINAK, yüksekliği ayarlanabilir mutfaklar için Baselift sistemini geliştirdi.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Mutfaklar için çözümler

LINAK aktüatör sistemleri, modern mutfaklarda yüksekliği ayarlanabilir tezgahlar ve masaların yanı sıra davlumbazların ve rafların hareket ettirilmesini sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Tezgâhı yanı masalara yönelik sistemler

LINAK, modern mutfaklarda esnek tezgâh yanı masalara yönelik her geçen gün artan müşteri taleplerini desteklemek için bir dizi özel kolon sistemi üretmektedir. Belirtilen gereksinimlere ve genel tasarıma bağlı olarak bu sistemlerde kolonlar ya da motor yuvalı kolonlar kullanılmaktadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now