Contact us here
Mutfaklar

Yüksekliği ayarlanabilir tezgâhlar

LINAK Baselift™ aktüatör sistemleri, modern mutfaklarda tezgâhların yüksekliğinin yumuşak ve ergonomik biçimde ayarlanmasını sağlamaktadır.

Mutfak - yüksekliği ayarlanabilir tezgâh

Mutfak tezgâhları için Baselift™ aktüatör çözümleri

Mutfakların oturma alanlarıyla birleştirilmesi trendi, tüm dünyada giderek yaygınlaşmaktadır. Modern aileler, bir arada daha fazla zaman geçirmektedir ve mutfaklar genellikle bunun için ideal alanlardır. Bu durum, farklı aile üyelerinin tezgâhı ve diğer mobilyaları istedikleri çalışma yüksekliğine ayarlamaları için daha esnek uygulama çözümleri gerektirmektedir. Modern mutfaklar için ergonomik çözümler geliştirirken LINAK’ı seçmek, birçok avantajı beraberinde getirmektedir:

  • Kolay entegre edilebilen sistemlerle tasarım özgürlüğünden yararlanın
  • Dayanıklı aktüatörlerle pazar payınızı artırın
  • Deneyimli ve uluslararası alanda varlık gösteren bir uzmanla işbirliği yapın

Ergonomiye verilen önem, iş yerlerinden evlere kadar yayıldı. Büyük ve açık mutfaklar, tüm ailenin yeni ve farklı bir düzende birlikte çalışmasına ve yemek yapmasına olanak tanımaktadır. Aile üyelerinin boyları önemli ölçüde farklılık gösterebileceğinden, tek çalışma yüksekliğinin herkese uyması mümkün değildir. Benzersiz ve yenilikçi LINAK Baselift™ sistemi, herkesin çalışma tezgâhını kendine uygun bir seviyeye getirmesine olanak tanımaktadır.

Kolay entegre edilebilen sistemlerle tasarım özgürlüğünden yararlanın
Kompakt tasarım ve az sayıda kablo, LINAK ürünlerinin, çoğu modern mutfak tasarımına kolayca entegre edilebilmesini sağlamaktadır. Örneğin, bir LINAK Baselift™ sistemini kullanarak yükseklik ayarı yapılan bir sistemde, sadece kumandaların göründüğü ve mutfak tasarımınızı bozmayan bir tasarım sunmanıza olanak tanımaktadır. Bu sistemler, standart dolapları kullanmanıza izin verir ve mutfaktaki kullanılabilir alanı daraltmaz.

Denenmiş ve test edilmiş aktüatörlerle pazarda liderliği yakalayın
Tüm LINAK ürünleri, piyasaya sürülmeden önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bu durum, bakım gereksinimini neredeyse sıfıra indirmekte ve uygulamanın kullanım ömrünü önemli ölçüde artırmaktadır. Bir LINAK Baselift™ çözümü ile mutfak tezgâhınıza yumuşak hareket olanağı kazandırabilir ve kullanıcının tezgâhı bir kumanda ya da Desk Control™ uygulaması ile kontrol etmesini sağlayabilirsiniz.

Uluslararası bir iş ortağının 30 yıllık deneyiminden yararlanın
LINAK, otuz yılı aşkın süredir elektrikli lineer aktüatörleri geliştirmektedir. LINAK, güvenilirlik, dayanıklılık, düşük gürültü seviyeleri, kolay entegrasyon ,PVC-Free™ (PVC içermeyen) malzemeler ve düşük güç tüketimi konusunda kaliteyi sürekli artırmakta ve çıtayı yükseltmektedir. Bu sayede LINAK dünyanın birçok yerinde faaliyet göstermekte ve bulunduğunuz yerde size yardım, destek ve ürün teslimatı olanağı sunabilmektedir. 

Ayrıntıları göster
Yükseklik ayarlı tezgâh sistemi

Dosyalar

Baselift: Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta

Baselift; mutfaklarda, dolaplarda ve tezgâhlarda yükseklik ayarı için kullanılan kompakt boyutlu bir çözümdür.

Mutfağa hareket getirin

İster işte olalım ister evde, günlük faaliyetlerimizin tümünde vücudumuzu sağlıklı bir pozisyonda tutmamız son derece önemlidir. Bu nedenle LINAK, yüksekliği ayarlanabilir mutfaklar için Baselift sistemini geliştirdi.

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Mutfaklar için çözümler

LINAK aktüatör sistemleri, modern mutfaklarda yüksekliği ayarlanabilir tezgahlar ve masaların yanı sıra davlumbazların ve rafların hareket ettirilmesini sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Ayarlanabilir tezgâhlar için sistemler

Ev mutfaklarında ayarlanabilir tezgâhlar oluşturmak için gereken saklama alanını daraltmayacak ya da genel tasarımı bozmayacak, özel sistemler gerekmektedir. LINAK bu amaç için ayarlanabilir mutfak uygulamalarına yönelik benzersiz bir yükseklik ayarlama çözümü olan Baselift™ sistemini geliştirdi.

Yükseklik ayarlı tezgâhlarla ilgili videolar

Yüksekliği ayarlanabilir tezgâhlarda kullanılan elektrikli aktüatör teknolojileri hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

LINAK Baselift – Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta play-icon

LINAK Baselift – Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta

LINAK’ın Baselift™ sistemi mutfakta nasıl monte edilir? play-icon

LINAK’ın Baselift™ sistemi mutfakta nasıl monte edilir?

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now