Contact us here
Monitör Liftleri

TV liftleri

LINAK aktüatörleri, kabinlere entegre TV’ler, dinlenme yatakları ve diğer birçok mobilya için kusurusuz ve düşük gürültülü hareket olanağı sağlamaktadır.

TV liftleri

TV liftleri için düşük gürültülü aktüatör çözümleri

Büyük ekran TV’ler, evlerin standart eşyalarından biri haline geldi. Bununla birlikte TV’lerin kullanılmadığında gizlenmesi ihtiyacı da giderek artmaktadır. Büyük ekran TV’lerin evdeki diğer etkinlikler ya da işlevler için kullanılacak alanı kapsadığını ya da genel olarak iç tasarımı bozduğunu düşünen insanların sayısı da çoğalmaktadır. LINAK aktüatörleri, bu sıkıntıların ortadan kaldırılmasına yardımcı olurken işiniz için de birçok avantaj sunmaktadır.

  • Tasarımdan ödün vermeden kusursuz hareket
  • Kolay monte edilebilen, güvenilir ve dayanıklı aktüatör sistemleri
  • Düşük gürültü ve beklemede düşük güç tüketimi

TV’ler hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. İş yerinde, dışarıda ve evde etrafımız televizyonlarla sarılıdır. Giderek daha fazla insan en iyi görüşü sağlamak ya da kullanılmadığında TV’yi gizlemek için TV’lerinin konumunu ayarlayacak sistemler istemektedir. LINAK aktüatörleri, kabinlere entegre TV’ler ya da diğer ses ve görüntü sistemleri, dinlenme yatakları ya da diğer mobilyalar için mükemmel elektirikli kaldırma sistemleri sağlamaktadır.

Tasarımınıza kusurusuz hareket olanağı kazandırın
Anlaşılır kumandalara sahip kusurusuz hareket. TV’lerin bu şekilde ayarlanması gerekmektedir. LINAK aktüatör sistemleri, TV’ye zarar verebilecek çarpmaları ya da sarsıntılı hareketi önleyen sarsıntısız çalıştırma ve durdurma hareketi sunmaktadır. Kompakt LINAK tasarımları, sistemin, genel kabin tasarımına uyumlu biçimde entegre edilebilmesini sağlamaktadır.

Kolay monte edilebilen dayanıklı aktüatör sistemlerinden yararlanın
Tüm LINAK ürünleri, piyasaya sürülmeden önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bu testlerin amacı, uygulamanızın uzun kullanım ömrü boyunca kusursuz çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca PIEZO™ teknolojisi, hareket halindeyken TV’nizin zarar görmesinin engellenmesine yardımcı olmaktadır. Son olarak LINAK Plug and Play™ (Tak Çalıştır) sistemi, aktüatörlerin hızlı ve kolayca takılmasını sağlayarak paradan ve zamandan tasarruf etmenize olanak tanımaktadır.

Çevre dostu bir sistemin avantajlarından yararlanın
Bir TV setinin elektirikli olarak ayarlanması, izleyen kişileri rahatsız etmemelidir. LINAK aktüatörlerini kullanarak çok düşük gürültülü bir sistem oluşturabilirsiniz. Ayrıca, entegre ZERO™ teknolojisi ile beklemedeki güç tüketimi neredeyse sıfır olan bir uygulama tasarlayabilirsiniz. 

 
Ayrıntıları göster
TV lift sistemleri

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler play-icon

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Medya sehpaları için çözümler

LINAK kolon sistemleri, konferans salonlarında, sergi alanlarında, toplantı salonlarında ve evlerde monitörlerin yüksekliğinin ve açısının ayarlanmasına olanak sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now