Contact us here
Kontrol Odaları

Kontrol odası masaları

LINAK’ın kaldırma kolonları, en ağır kontrol ve gözetleme masalarında bile mükemmel hareket performansı sağlayan gerekli gücü ve hızı güvenebileceğiniz bir kaliteyle sunmaktadır. Buna tasarımda esneklik ve ergonomi de eklendiğinde, kritik uygulamalar için mükemmel bir çözüm elde edilmiş olunuyor.

Dört adet LINAK LC1 kaldırma kolonu ile donatılmış, ağır yüklü kontrol odası masası

Kontrol masaları için güç, esneklik ve ergonomi

Komuta ve kontrol merkezlerinde kullanılan sistemler, müşteriye özel olarak tasarlanır ve uzun ömürlü olabilmelidir. Kritik önem taşıyan bu tür çözümler geliştirdiğiniz zaman, esnek ve kolay bir şekilde entegre edilebilmenin yanı sıra zorlu ortamlarda bile güvenilir bir şekilde çalışan, ayarlanabilir bir kaldırma sistemine ihtiyacınız olur. Bu noktada LINAK®’ın elektrikli aktüatör sistemlerini tercih etmeniz, size pazarınızda birçok avantaj kazandırır:

  • Kapsamlı testlere tabi tutulmuş, güvenilir ağır yük kaldırma kolonları
  • Tak Çalıştır (Plug & Play™) kullanım kolaylığı sunan, esnek ve kolayca entegre edilebilen sistemler
  • Uluslararası deneyime sahip yerel temsilcilikler

7/24 faaliyet gösteren kontrol odası operatörleri, kendi ihtiyaçlarına göre kolayca ayarlanabilen esnek ve ergonomik çözümlere ihtiyaç duyarlar. Kullanıcıları dikkatli, sağlıklı ve tedbirli tutabilmek kritik önem taşımaktadır.

Petrol ve doğalgaz tesislerinde, askerî tesislerde, polis teşkilatlarında, elektrik şebekelerinde, endüstriyel tesislerde ve uzay araştırmalarında kullanılan kritik çözümler geliştiriyorsanız, ürünleriniz ergonomik ve güvenilir olmak zorundadır.

Güvenilirliği test edilmiş çözümler
Acil durum müdahale merkezleri veya hava trafik kontrol merkezleri gibi kritik önem taşıyan ortamlarda kullanılan kontrol ve gözetim masaları ve iş istasyonları, kesinlikle arızalanmaması gereken donanımlar arasındadır. LINAK, bu nedenden dolayı her ürününü fabrikadan çıkarmadan önce kapsamlı testlere tabi tutmaktadır. Kaldırma kolonunuzun test edilmiş ve uzun ömürlü olduğundan, bu sayede her zaman emin olabilirsiniz. Markanızın itibarı güvenilirliğe dayalıysa, LINAK kaldırma kolonlarının doğru tercih olduğundan emin olabilirsiniz.

Daha iyi tasarımlar için gerekli esneklik
LINAK’ın tüm ürünleri, Tak Çalıştır özellikli olmaları sayesinde her zaman birbirleriyle uyumludurlar. Bu sayede LINAK’ın yüksekliği ayarlanabilir elektrikli lineer kaldırma sistemini kontrol ve gözetleme masalarınıza, iş istasyonlarınıza ve benzer ürünlerinize her zaman kolayca entegre edebilirsiniz.

LINAK’ın kaldırma kolonu sistemleri, ister tek bir kolon olarak, ister 2, 3 veya 4 kolonlu paralel sistemlerde, ister 16 kolondan oluşan çoklu paralel sistemlerde kullanılabilir. Bu nedenle LINAK kaldırma kolonları, ürün tasarımınız ne olursa olsun güvenilir performans sağlayacak esnekliği sunar. Kusursuz, ergonomik, hassas, düşük gürültülü hareket sağlayan kaldırma kolonlarından oluşan ürün yelpazemiz, kullanıcılara ciddi ölçüde geliştirilmiş bir kullanım deneyimi sağlar. Sağlam, dayanıklı ve güvenilir.

Arkanızdayız
Müşterileriniz markanızı güvenilirliği ile tanıyorsa, LINAK, mükemmel işleyen ve değerli itibarınızı koruyan güvenilir, güçlü ve ergonomik çözümleriyle her zaman arkanızda. 30 yılı aşkın süredir elektrikli lineer aktüatör sistemleri geliştirmekte olan LINAK, kapsamlı ürün portföyünde çeşitli kontrol masası tasarımlarına uygun çözümler sunmaktadır. Çözüm ortağınız olarak LINAK’ı tercih ettiğinizde, birinci sınıf destek hizmetlerimizden ve kalitemizden faydalanabilirsiniz. Çeşitli bölgelerde bulunan 30 yerel satış ofisimiz sayesinde pazarınızı yakından tanıyoruz, dilinizi konuşuyoruz ve şirketinizin rekabetçiliğini sürdürebilmesi için uluslararası deneyimlerimizi sizinle paylaşabiliriz. Bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

Ayrıntıları göster
Ağır yükler altında kalan ergonomik ve ayarlanabilir kontrol ve gözetleme masaları ve iş istasyonları ile donatılmış komuta ve kontrol merkezi
Ön izleme - LC1 DESKLINE - video görüntüsü play-icon

LC1 DESKLINE: tercih edilen güç

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler play-icon

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Kontrol masalarına yönelik çözümler

LINAK, kontrol odalarında 7/24 güvenilirlik sunabilmesi gereken kontrol ve gözetleme masaları için ağır yüklere uygun güçlü kaldırma kolonları sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now