Contact us here
Konfor Mobilyaları

Maksimum konfor sunan TV koltukları

Elektrikli TV kanepelerine yönelik aktüatör sistemleri, koltuğun tek bir düğme üzerinden ayarlanabilmesini sağlar. Tak çalıştır özellikli seri bağlantı, az sayıda kablo ve kablosuz kumanda, sistemlerin neredeyse her tasarıma kolayca entegre edilebilmesini sağlar.

LA10 aktüatör sistemiyle donatılmış elektrikli ayarlanabilir TV koltuğu

Yüksek kaliteli TV kanepeleri için elektrikli aktüatör sistemleri

Karmaşık uygulamalar için esnek çözümler
LINAK®’ın TV kanepeleri için geliştirdiği aktüatör sistemi, TV kanepeleri gibi ayarlanabilir birçok özelliğe sahip uygulamalar için idealdir. Sistemin kompakt bir tasarıma ve az sayıda kabloya sahip olması, her türlü koltuk tasarımına kolayca entegre edilebilmesini sağlar. Kablosuz el kumandası kullandığınız takdirde, bir veya daha fazla kontrol seçeneği sunabilir ve kumanda yuvası için uygulamanın çeşitli bölümlerinden birini seçebilirsiniz.

Yaygın sorunlar çözüldü
Bir sistem; seri bağlı en fazla 5 aktüatör, bir veya daha fazla kumanda birimi ve bir şarj noktasından oluşur. Papatya zinciri prensibi, sistemin rastgele bir düzende bağlanmasını sağlar ve kontrol kutusu kullanmanızı gerektirmediğinden tasarımda en üst düzeyde özgürlük tanır. Tüm sistem, elektrikli ayarlanabilir TV kanepelerinin değer zincirindeki birçok paydaşın araştırmalarına ve önerilerine dayanarak geliştirilmiş olup kablo kırılması, değişken yerleşik boyutlar ve derin deşarj olmuş bataryalar gibi en yaygın sorunları çözer.

Optimize edilmiş batarya çözümü
Sistem çözümünün bir diğer özelliği LINAK’ın BA002 bataryasıdır. Akıllı batarya kutusu, bataryaların derin deşarjı başta olmak üzere saha araştırmalarımızda keşfettiğimiz birçok sorunu çözmektedir. Batarya ve şarj olanakları sayesinde uygulamanın istendiği yere yerleştirilebilmesi, sistemi daha da cazip kılmaktadır.

Ayrıntıları göster
LA10 ve BP12

Dosyalar

TV koltukları için aktüatör sistemleri

Ayarlanabilir TV koltukları için geliştirdiğimiz, kablosuz kumandaya sahip güvenilir aktüatör sistemlerimizi keşfedin. Bu sistemi tüm değer zincirini göz önünde bulundurarak geliştirmek için gerekli araştırmaları yaptık.

Recliner™ uygulamasının broşürü

LINAK My Recliner™ uygulamasını farklı bir el kumandası olarak kullanın. Uygulamanın sunduklarını ve nasıl özelleştirilebileceğini öğrenin.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

Konfor mobilya uygulamaları

LINAK’ın aktüatör çözümleri; konfor yatağı, televizyon koltuğu ve kanepe gibi uygulamalara hareket kazandırarak mobilyanıza daha fazla konfor kazandırır.

Ayrıntıları göster

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now