Contact us here
İnşaat

Tekerlekli yükleyici çözümleri

LINAK aktüatörleri, kaput kaldırıcıları ve basamaklar için gelişmiş hareket kontrolünün yanı sıra, koltuklar ve direksiyon için konum geri bildirimi sağlamaktadır.

Tekerlekli yükleyici

Tekerlekli yükleyiciler için güvenilir aktüatör çözümleri

İnşaat makineleri çoğu zaman çok zorlu ortamlarda çalışmaktadır. Bunlar arasında ıslak, kirli ya da tozlu ortamlarda, malzemelerin yüklenmesi, kaldırılması ve taşınmasında kullanılan tekerlekli yükleyiciler, en zorlu koşullara maruz kalan araçlardan biridir. LINAK çözümleri, dayanıklı elektrikli aktüatörlerle, ergonomiyi ve maliyet verimliliğinin geliştirilmesine yardımcı olarak, aşağıdaki avantajlarla rekabette bir adım önde olmanızı sağlayacaktır:

  • Uzun yıllara dayanan deneyimlerle geliştirilen ve test edilen çözümler
  • Kolay monte edilebilen, bakım gerektirmeyen, uygun maliyetli aktüatörler
  • Güvenliği ve ergonomiyi artıran akıllı geri bildirim

İnşaat çalışmalarında güvenlik ve konfor önemlidir. Bir tekerlekli yükleyicinin koltuğunda oturarak zorlu ortamlarda uzun saatler çalışmak, güvenebileceğiniz ve sürücüye konfor sağlayan dayanıklı makineler gerektirir. LINAK aktüatör çözümleri, kaputların açılması, merdivenlerin indirilmesi, direksiyon simidi ve koltukların ayarlanmasına yardımcı olmaktadır. Alt koruma plakalarının indirilmesi gibi çok zorlu işler bile elektrikli aktüatörlerle gerçekleştirilebilmektedir.

Uzun yıllara dayanan deneyimle geliştirilmiş, test edilmiş çözümleri kullanın.
Su, çamur, toz ve pislik – bunlar tekerlekli yükleyicilerin her gün karşı karşıya kaldıkları zorluklardır. Tüm LINAK ürünleri, bu koşullarda sorunsuz çalışabilmelerinden emin olmak için piyasaya sürülmeden önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadırlar. Tabi ki elektromanyetik uyumluluk gibi standartlara uyum da değerlendirilmektedir. Dayanıklılık ve güvenilirlik, LINAK için en öncelikli konulardır.

Kolay monte edilen, uygun maliyetli çözümlerden yararlanın
Elektrikli aktüatör çözümleri, hortum, pompa ve kompresör kullanılmadığından kolay monte edilmektedir. Kompakt çözüm, bakım gerektirmez ve bağlı olduğu aracın motorunun çalışmasına bağımlı değildir. Beklemedeki güç tüketimini çok düşük olduğu LINAK elektrikli aktüatör çözümleri, maliyet açısından uygun bir seçenektir.

Akıllı geri bildirimle güvenliği ve konforu geliştirin
Sağlık ve güvenlik risklerini ortadan kaldırabilirseniz hem personelin hastalık nedeniyle işe gelmediği gün sayısını azaltabilir hem de maddi tasarruf sağlayabilirsiniz. Sürücü, akıllı aktüatörler sayesinde en iyi ergonomiyi elde etmek için koltuk ve direksiyon simidi gibi bileşenlerin konumunu ayarlayabilir ya da motor bölmesinde çalışmanın güvenli olup olmadığını görmek için kaput kaldırma sisteminin konumunu takip edebilir. Tüm bunlar, modern tekerlekli yükleyicilerin daha güvenli ve çok daha konforlu olmasını sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster
LA36 lineer aktüatör
Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Dosyalar

İnşaat çözümleri

LINAK aktüatörleri, ağır iş ve inşaat makinelerinde bile olmak üzere, zorlu çalışma koşullarında yüksek performans sunar.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

İnşaat sektörü çözümleri

LINAK elektrikli aktüatörleri, inşaat makinelerinde kaputun güvenle kaldırılmasının yanı sıra, basamakların, koltukların ve direksiyon simitlerinin ergonomik biçimde ayarlanmasına olanak tanımaktadır.

Ayrıntıları göster

Tekerlekli yükleyicilerle ilgili videolar

Tekerlekli yükleyicilerde kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now