Contact us here
Hastanede tedavi

Ameliyat masası

Yaşlanan nüfus nedeniyle tedavi ve ameliyatlara artan ihtiyaç ve genel olarak sağlığa verilen önem, beraberinde ameliyat masalarına duyulan ihtiyacı da artırmaktadır. LINAK’ın sistem çözümleri, sundukları optimum hareket seçenekleri, daha fazla güvenlik ve dijital hizmetlere bağlantı olanağı sayesinde sağlık personelinin verimliliğini artırır

LINAK’ın elektrikli lineer aktüatör sistemleriyle donatılmış ameliyat masası

Ameliyat masaları için sistem çözümü

Çok sayıda hareket seçeneği ve fonksiyon sunan ameliyat masası tasarımları, yoğunlukları giderek artan uzmanların (cerrah ve anestezi uzmanlarının) işini kolaylaştırabilir. Her türlü ameliyat masasının sağlık personeline ergonomik çalışma koşulları ve hastalara daha fazla konfor ve güvenlik sağlaması gerektiği inancındayız. LINAK®’ın ameliyat masalarına yönelik elektrikli aktüatör çözümleri, bu nedenle yumuşak ve hassas hareketlerden çok daha fazlasını sağlamaktadır. Aşağıdakilerin katabileceği değeri hayal edin:

  • Hareket esnekliği sayesinde tasarımda daha fazla özgürlük
  • Hasta için daha fazla konfor ve güvenlik
  • Uzaktan erişilebilirlik sunan OneConnect™, daha uzun süre kesintisiz kullanım sağlar
 

Hareket esnekliği sayesinde tasarımda daha fazla özgürlük

Sağlık sektörüne yönelik LINAK sistem çözümleri, modüler bir platform üzerine inşa edilmiştir ve ölçeklenebilir performans sunar. Bundaki amacımız, her türlü ameliyat ve tedavi ortamına ideal çözümü sunabilmektir. Ameliyatlarda en iyi sonuçların alınabilmesi için kusursuz ve hassas hareket ve konumlandırma fonksiyonlarının zorunlu olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle hem basit hem gelişmiş ameliyat masaları için geliştirdiğimiz çözümlere esnek hareket seçenekleri, hareket modelleri ve eş zamanlı hareket kazandırıyoruz.

 

Hasta için optimize edilmiş konfor ve güvenlik

Ameliyat masasında çeşitli konumlandırma seçeneklerinin olması, tıbbi personelinin masayı ve hastayı ameliyatlarda mükemmel ergonomik konuma getirebilmesini sağlar. Ameliyat masasının kolayca ayarlanabilmesi, hastayı masaya yatırma ve masadan kaldırma işlemleri dâhil her türlü senaryoda daha fazla konfor ve güvenlik sağlar.

 

Uzaktan erişilebilirlik sunan OneConnect daha uzun süre kesintisiz kullanım sağlar

LINAK, sorunsuz çalışan güvenilir ve uzun ömürlü ürünleriyle bilinmektedir. Bunun için optimum sistem çözümlerimizi, güvenilir bir teknik destek prosedürü olan LINAK OneConnect™ ile buluşturduk. OneConnect, servis verilerine dünyanın her yerinden hızlı ve etkili bir şekilde erişebilmenizi sağlayarak sorunların uzaktan giderilebilmesini sağlar.

Ayrıntıları göster

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now