Contact us here
Hasta bakım yatakları

Hastane yatakları

Yaşlanan nüfus ve hastaların bakımı için daha az personel olması, hastane yataklarına olan ihtiyacı artırmaktadır. LINAK aktüatör çözümlerinin kullanılması, en iyi hareket olanakları ve hastane bilgi sistemlerine ve dijital hizmetlere bağlantı ile sağlık personelinin verimini artırmaktadır.

Hastane yatakları

Hastane yatakları için sistem çözümleri

Her türlü hastane yatağı, hasta konforu ve güvenliğini optimize ederken aynı zamanda sağlık personeli için ideal ergonomik çalışma koşullarını sağlamalıdır.

Çok çeşitli hareket seçenekleri ve işlevler ile tasarlanan hastane yatakları, sağlık personelinin karşı karşıya kaldığı zorlukların hafifletilmesine yardımcı olabilir. LINAK®, sırt, bacak ve/veya diz bölümleri ve yükseklik için çok sayıda ayarlama seçeneği sunmaktadır. Güçlü hareket seçenekleri, ideal çalışma yüksekliği ve kolay yatak konumlandırması ile sağlık personeline daha iyi ergonomi sunar. LINAK’ın aktüatörleriyle sunduğu elektrikli hareket teknolojisi, çalışan memnuniyetine de katkıda bulunur.

LINAK elektrikli aktüatör çözümleri, yumuşak ve düşük gürültülü hareketten çok daha fazlasını sağlar. Bu özelliklerin kattığı değeri düşünün:

  • Sağlık personelinin günlük çalışma rutinlerini kolaylaştırmak için işlevselliği optimize eden Intelligent Care Solutions™
  • LINAK LCi™ ve dijital hizmetler ile gelişmiş sağlık personeli verimliliği
  • Uzaktan servis ile yüksek çalışma süresini destekleyen OneConnect™

Intelligent Care Solutions işlevselliği artırır
LINAK akıllı OpenBus™ sistemi, modüler bir platformu temel almaktadır ve daha fazla işlevsellik için çeşitli aksesuarların ve tartı çözümü ve “yataktan kalktı” uyarı sensörü gibi rahatlık sağlayan çözümlerin kullanılmasına olanak tanımaktadır. Hasta yataktan kalktığında devreye giren Yatak Altı Aydınlatması, hastanın karanlıkta önünü daha iyi görmesini sağlar ve düşme kazalarının önlenmesine yardımcı olur. Yatakta hasta tartma işlevi, sağlık personelinin, hastanın yataktan inmesine gerek kalmadan ağırlığını takip etmesini kolaylaştırır.

Dijital hizmetler sağlık personelinin verimini artırır
LINAK Communication Interface LCi, haricî sistemlere bağlantı olanağı sağlar ve akıllı telefon, bilgisayar ya da merkezi hemşire panelinde yataktan kalkma bildirimleri ya da temizlik bildirimlerinin alınmasına olanak tanır. Yatak ile diğer cihazlar arasındaki bu bağlantı, hastane yatağının hastane bilgi sisteminin entegre bir parçası olmasını sağlar ve sağlık personelinin verimliliğini artırır.

Güvenilir kontrol ve hareket önemlidir
LINAK, sorunsuz çalışan güvenilir ve uzun ömürlü ürünleri ile bilinmektedir. Hastane yataklarında fonksiyonel hareket sorunu olmaması kritik öneme sahiptir, bunun için teknik destek sürecinizi kolaylaştırıyoruz. Servis verilerine dünyanın herhangi bir yerinden hızlı ve etkili bir şekilde erişim sağlayan LINAK OneConnect™, sorunların uzaktan giderilebilmesini ve yatağın daha uzun süre kesintisiz kullanılabilmesini sağlar.

Ayrıntıları göster
LINAK ürünleriyle donatılmış aktüatörlü hastane yatakları play-icon

Aktüatörlü hastane yatakları

LINAK, hastane yatakları için temel bir OpenBus™ sistem tanıtıyor play-icon

LINAK, hastane yatakları için temel OpenBus™ sistemini tanıtıyor

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Dosyalar

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Hastane yatakları için temel OpenBus™ sistem

Modern sağlık sektörü için ayarlanabilir aktüatör çözümleri Analog aktüatör sisteminizi yenileyin ve OpenBus™ teknolojisinin sunduğu avantajlardan faydalanın

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now