Contact us here
Hasta bakım yatakları

Ev tipi hasta bakım yatakları

Yaşlı nüfusun giderek artması, hasta bakımı için daha az personelin bulunması ve hastanede yatış sürelerinin kısalmış olması, ev tipi hasta bakım yataklarına olan ihtiyacı artırmaktadır. LINAK aktüatör çözümlerinin sunduğu optimum hareket olanakları, hastanın rahatını, güvenliğini ve hareket kabiliyetini destekler.

Ev tipi hasta bakım yatakları

Ev tipi hasta bakım yatakları için sistem çözümleri

Ev tipi hasta bakım yatakları, genellikle evden çıkamayan yaşlı kişiler veya hastaneden taburcu edilen hastalar tarafından kullanılır. Her iki durumda da hastanın yine de bir bakıcıya ihtiyacı vardır ve hareket kabiliyeti yetersiz olabilir. Çoğu insan, kendini güvende hissettiği ve ihtiyaçlarına çoğu zaman kolayca erişebildiği için bildiği bir yerde kalmayı tercih eder.

LINAK® sistem çözümleri, hastalara daha fazla konfor ve güvenlik ve hasta bakıcılarına ideal ergonomiye sahip çalışma koşulları sunar.

LINAK sistem çözümleri, ev tipi hasta bakım yataklarına yüksek kalite, çalışma süresi ve genel yatak performansı kazandırır.

Ev tipi hasta bakım yataklarında kullanılan elektrikli aktüatör çözümleri, güvenilir hareket sağlayan denenmiş ve test edilmiş sistemlerden çok daha fazlasını sunar:

  • Daha fazla ergonomi
  • Hasta için optimize edilmiş konfor ve güvenlik
  • Yataklar için ideal taşıma ve saklama pozisyonları

Daha fazla ergonomi

Ev tipi hasta bakım yataklarındaki elektrikli lineer aktüatör sistemleri, yatağın sırt, bacak ve/veya diz bölümlerinin aynı anda hareket ettirilebilmesini sağlar. Yatak, kombine edilmiş hareket modelleriyle sağladığı doğru ergonomik çalışma yüksekliği sayesinde hasta bakıcısını çalışma rutinlerinde destekler. LINAK’ın aktüatörleriyle sunduğu elektrikli hareket teknolojisi, bu sayede çalışan memnuniyetine de katkıda bulunur.

 

Hastaya sunduğunuz konfor ve güvenliği optimize edin

Yataktan düşmenin yaşlı insanlar için ölümcül olabileceğini biliyoruz. Yatakları zemin seviyesine kadar indirecek şekilde tasarlanmış olan LINAK elektrikli lineer aktüatörler sistemleri, bu sayede yataktan düşmeleri ve kazaları önleyebilir. Zemine yakın yükseklik konumu, kullanıcının yataktan düşmesi durumunda yaralanma riskini azaltır.

Yatağın doğru yükseklik konumuna getirilmesi, kullanıcının yatağın kenarında otururken ayaklarını yere sağlam bir şekilde koyabilmesi sayesinde yatağa kolay giriş/çıkış imkânını sağlar. Bu, aynı zamanda yatağa girerken ve yataktan çıkarken denge sağlar.

 

Yatak, taşınmaya ve depolanmaya her zaman hazır

Ev tipi hasta bakım yatakları genellikle sınırlı bir süre için kullanılır ve daha sonra yeni bir hastaya nakledilir. Taşıma işlemleri için özel olarak entegre ettiğimiz düğme, bir kez basıldığında yataktaki tüm aktüatörlerin tam olarak geri çekilmesini sağlar. Bu, yatağın kolayca katlanmasını ve rahatlıkla taşınabilmesini sağlar. Sistem bağlantılarının kolayca kurulabilmesi için tasarlanmış değiştirilebilir kablolar, yatağın taşınması gerektiğinde hızlı ve etkili bir şekilde sökülebilir ve tekrar bağlanabilir.

Ayrıntıları göster

Dosyalar

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now