Contact us here
Endüstriyel otomasyon

Endüstriyel otomasyon çözümleri

LINAK aktüatörleri, modern endüstriyel otomasyonda akıllı hareket, hassas ayarlama ve doğru yükleme olanakları sağlamaktadır.

Endüstriyel otomasyon için aktüatör çözümleri

Modern endüstriyel üretimde daha yüksek verim en önemli konuların başında gelmektedir. Kuruluşlar, üretimi optimize etmek ve enerji tüketimini azaltmak için yeni yollar aramaktadır. Aynı zamanda yasalar ve sendikalar, hastalık ya da yaralanmalara bağlı işe devamsızlıkları azaltmak amacıyla çalışanlar için daha ergonomik ortamlar sağlanmasını talep etmektedir. Akıllı elektrikli aktüatör çözümleri, aşağıdakileri sunarak bunların her ikisini de gerçekleştirmenizi sağlamaktadır:

  • Düşük enerji tüketimli, bakım gerektirmeyen elektrikli aktüatörlere geçiş yapın
  • Zorlu koşullara karşı test edilmiş akıllı aktüatörleri seçin
  • Ergonomiyi iyileştirecek, kolay monte edilebilir, özelleştirilebilir çözümlere sahip olun

İster lehimleme fırınları üretin ister ambalaj, kaynaklama ya da tekstil makineleri, ister çubuk sürücüler veya konveyör bandı sistemleri; elektrikli aktüatörler uygulamanızı geliştirebilir. Örneğin LINAK® aktüatör çözümleri, yüksekliğin ayarlanmasına, malzemelerin doğru biçimde yüklenmesine ya da boyut değişikliklerine hızla uyum sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Tüm bunlar çalışanlar için ergonomiyi geliştirirken, maliyetlerin de azalmasını sağlamaktadır.

Enerjiden ve pahalı bakım maliyetlerinden tasarruf edin
LINAK çözümlerinde, diğer aktüatör çözümlerinde olduğu gibi hortumlar, pompalar ya da kompresörler kullanılmaz. Bu sadece yağ sızıntısı riskini ortadan kaldırması, bakım gerektirmemesi, arıza riski azaltması anlamına gelmemekte, aynı zamanda daha uzun hizmet ömrü anlamına gelmektedir. Aynı zamanda, LINAK aktüatörlerin beklemedeki enerji tüketimi de sıfıra yakın olduğundan maliyet açısından da çok verimli sistemlerdir.

Akıllı ve dayanıklı aktüatör çözümlerinden yararlanın
LINAK aktüatörleri satışa çıkmadan önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Çok zorlu ortamlarda çalışacak ve içindeki elektronik sistemler zarar görmeden yıkanabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Bu durum hem zaman alıcı arızaları önlemek hem de personelin güvenliğini sağlamak açısından önemlidir.

Montajı kolaylaştırın ve daha fazla ergonomi sağlayın
Elektrikli aktüatörler, endüstriyel makineye sadece bir elektrik kablosu ve veri kablosu ile bağlandığından, kolayca monte edilebilirler. LINAK çözümleri, birçok endüstriyel makineye takılacak şekilde özelleştirilebilir ve piyasadaki neredeyse her kontrol sistemine kolayca entegre edilebilir. Bu durum, ergonominin önemli ölçüde artmasını sağlamaktadır.

LINAK aktüatör çözümleri – Endüstriyel otomasyon uygulamaları için mükemmel hareketlilik play-icon

LINAK aktüatör çözümleri – Endüstriyel otomasyon uygulamaları için mükemmel hareketlilik

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Dosyalar

Endüstriyel otomasyon çözümleri

Sunduğumuz bu broşürde, endüstriyel otomasyonda verimliliği artırabilecek aktüatör sistemlerinin nasıl yerleştirilebileceğine dair çeşitli seçenekler bulabilirsiniz.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now