Teknoloji ve trendler

Ağır koşullarda çalışmak, proaktif koruma gerektirir

Hijyenin sağlık sektöründeki önemi, önceleri hiç olmadığı kadar ciddi boyutlara ulaşmıştır. Sağlık kuruluşlarının kaynaklarının sınırlarını zorlamakta olduğu günümüz ortamında sağlık personelini, hastaları ve bütçeleri rahatlatabilecek her çözüm, hizmet performansı açısından önemli ölçüde fark yaratabilir.

Hastane yataklarının ve vazgeçilmez diğer sağlık ekipmanlarının katı standartlarda temiz tutulması, dirençli bakterilerin ve enfeksiyonların yayılmasını önlemede her zaman büyük rol oynamıştır. Fakat yüksek hijyen standartlarına uyum sağlamak, kaynakları zorlayabilir ve zaman alır. Zaman kazandıran yıkama tünellerindeki sert kimyasallar ile sıcak ve yüksek basınçlı su, yatakların aktüatör sistemlerini olumsuz etkiler.

LINAK® IPX6 Washable DURA™, bu noktada yükünüzü hafifletir: DURA™ serisindeki ürünlerimiz, yıllar boyunca sürekli yıkansalar bile kusursuzca çalışabilmek üzere tasarlanmış ve test edilmiştir. Aslına bakılırsa, bu ürünlerimiz IEC60601 standardının gerektirdiğinden 5 kat daha fazla yıkanabilir. Gelecekte neler ile karşılaşacağımızı bilemesek de, Washable DURA™ yükünüzü daha etkili şekilde hafifletir.

Yatırımınızı proaktif olarak koruyun
LINAK olarak sunduğumuz yüksek standartlarla ve daha fazla hijyen sunan çözümlerle müşterilerimize geleceğe hazırlıklı olmalarına yardımcı olmaktayız. Sağlık uygulamaları için sunduğumuz ürünler, şart koşulan birçok uluslararası standardın üzerinde olup, ağır koşullar altında çalışırken proaktif koruma sağlar. Geleceğin getireceklerine hazırlıklı olun ve tercihinizi yıllarca kullanabileceğiniz ve sağlık işletmenize değer katacak dayanıklı bir çözümden yana kullanın.

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

LINAK IPX6 Washable DURA™ el broşürü

Yıkanabilirlik, günümüz sağlık sektöründe önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları için LINAK IPX6 Washable DURA™ – temizlikte gelinen son nokta.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.