Contact us here
Teknoloji ve trendler

Özelleştirme: Son kullanıcı markanızı görsün

Öne çıkmak, eşsiz olmak ve tanınmak, geçmişte hiç olmadığı kadar önem kazanmıştır. Ürün özelleştirme çözümleri, LINAK® için yeni bir konu değil. Örneğin, HC40 el kumandasından faydalanan üreticiler, marka logolarını tam anlamıyla kullanıcıların ellerinin altına yerleştirebilirler.

HC40’ı seçtiğiniz bir marka ile özelleştirin

Müşterilerine markasını yansıtan bir çözüm sunmanın yatak üreticileri için neden önemli olduğunu LINAK olarak çok iyi biliyor ve anlıyoruz. Bu nedenle, markanın son kullanıcı tarafından rahatça görülebilmesini kolaylaştırdık. 

LINAK® HC40 el kumandası her ne kadar eşsiz olsa bile, ürünü özelleştirebilmeniz için çeşitli seçenekler yarattık ve hatta seçtiğiniz bir marka tasarımını bile ekleyebilmenize olanak sağladık. Son kullanıcı, yatağında yüksek kaliteli bir LINAK sistemi olduğunu görmek için yatağın altına girmeyebilir; fakat el kumandası her zaman göz önündedir! Bu nedenle, sizin tercih ettiğiniz markayı burada görmelerini istiyoruz!  

Bu sayede, yatağı kullandıkları her gün deneyimledikleri konforu seçeceğiniz marka ile ilişkilendireceklerdir! 

Markanızı herkesin görebileceği bir yere yerleştirin 
HC40, LINAK’ın çoğu el kumandası gibi, kurumsal markanızı, logonuzu veya adınızı pil kapağında, ekranda veya her ikisinde de taşıyabilir. Ayrıca hem pil kapağı hem de arka yüzey, kurumsal kimliğinize uygun farklı bir renk ile özelleştirilebilir. Belirli bir markayı temsil eden, çizgiler veya noktalardan oluşan eşsiz bir desen de tasarıma eklenebilir. İlk bakışta marka! 

Yapabileceklerinizi kısaca saymak gerekirse: 

  • Logo ve/veya marka adı ekleyebilirsiniz
  • Pil kapağının ve arka yüzeyin rengini ve desenini değiştirebilirsiniz 

Ekrana kendi metinlerinizi dâhil edin
HC40 serisi, LINAK® tarafından geliştirilen ilk renkli ekranlı el kumandası serilerindendir. HC40 FRAME™ ve HC40 TWIST™ modellerinin Advanced versiyonları ise çeşitli özelleştirme seçenekler sunmaktadır. Markanızın görünürlüğü artık sadece dış tasarım ile değil, aynı zamanda yazılım üzerinden de sağlanabilmektedir. HC40’ın ekranında tercih ettiğiniz marka logosunu parlak renklerde görüntüleyebildiğinizden dolayı, kullanıcı el kumandasını kullandığı an markanızın görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcıya kişisel bildirimler gönderin
HC40’ın Advanced versiyonu ile sağlanan bir diğer seçenek, ekranda bildirimler oluşturmak ve bu bildirimlerin kullanıcıya ne sıklıkla gösterileceğini belirlemektir. El kumandanızın ekranında “Günaydın Ahmet” veya “Güzel bir gün diliyorum Ayşe” şeklinde mesajların görüntülendiğini düşünün. Bunlar, kullanıcının adıyla birlikte kullanılan standart bildirim metinlerine örnektir. Ardından güncel kampanyanızın veya belirli bir yatak markasının sloganını görüntüleyebileceğinizi hayal edin. Bu sayede, kullanıcının elinde doğrudan marka görünürlüğü sağlayabilir ve kullanıcıya gerçekten eşsiz bir kişisel deneyim sunabilirdiniz.


 

HC40

Perakende satış mağazalarında etkileyici sunum!
Bir satıcının müşterisine HC40’ı tanıttığında müşterinin nasıl etkileneceğini bir düşünün. Müşteri kumandayı eline aldığında ekranda şu yazıyla karşılaştığını hayal edin: Güzel bir gün diliyorum Ahmet! Bu durumda müşteri, detayın ön planda olduğu kapsamlı bir ürün ile karşı karşıya olduğu izlenimini edinir.

Satıcı, müşteri ile görüşmeden önce HC40’ı fabrika ayarlarına almış ve müşterinin adını girmiştir. Fabrika ayarlarına geri alma fonksiyonunun kolayca bulunabilmesini sağladık. Satıcının el kumandasını fabrika ayarlarına getirip bir sonraki müşteri için hazırlaması yalnızca birkaç tuşa basılmasını gerektirir.

HC40 hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen “HC40 – Siz düşünülerek tasarlandı” sayfasını ziyaret edin veya bölgenizdeki LINAK® temsilciliği ile iletişime geçin.

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 FRAME el kumandası play-icon

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 FRAME™ el kumandası

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 TWIST™ el kumandası play-icon

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 TWIST™ el kumandası

HC40 Advanced modelinin arayüzü nasıl kullanılır? play-icon

HC40 Advanced: Nasıl kullanılır?

HC40 Pil değişimi play-icon

LINAK HC40 FRAME™ el kumandasının pilleri nasıl değiştirilir?

HC40’ın fabrika ayarlarına sıfırlanması play-icon

HC40 Advanced: El kumandası nasıl sıfırlanıp fabrika ayarlarına geri getirilir?

HC40 kullanımına başlarken play-icon

HC40 Advanced: Başlarken

HC40 Sık kullanılan konumlar nasıl kaydedilir? play-icon

HC40 Sık kullanılan konumlar nasıl kaydedilir?

HC40 Kısayollar ekranda nasıl kaydedilir? play-icon

HC40 Advanced: Kısayollar nasıl kaydedilir?

Dosyalar

HC40 FRAME™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış”, yeni nesil el kumandaları. HC40 FRAME™, kendisini aynı serideki HC40 TWIST™ modelinden metalik çerçeveli görsel tasarımı ile ayırt etmektedir.

HC40 TWIST™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış” yeni nesil el kumandaları. Benzersiz kıvrımlı ergonomik şekle sahip HC40 TWIST™, kendisini HC40 FRAME™ modellerinden görünüşü ile ayırt etmektedir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now