Teknoloji ve trendler

Konfor yatakları için IC (entegre kontrolör) teknolojisi

IC (entegre kontrolör) teknolojisi ile donatılmış konfor yatağı aktüatörleri, bir sistemde bulunan ürünlerin minimum sayıda tutulabilmesini sağlar. Bu sayede hem montaj süreleri hem de üretim maliyetleri minimumda tutulabilir ve yatak üreticilerine stok yönetiminde kolaylık sağlanmış olur.

Konfor yatağı aktüatörlerinin IC (entegre kontrolör) teknolojisi ile donatılmış olması, kontrol kutusunun aktüatöre entegre edilmiş olduğu anlamına gelmektedir. Bu teknoloji, bir sistemde bulunan ürünlerin sayısını minimuma düşürdüğünden dolayı, yatak üreticileri, yatak tasarımcıları ve kullanıcılar için büyük bir avantajdır. Bu sayede daha bile kompakt boyutlara indirgenebilen sistem, çeşitli yatak tasarımlarına daha kolay entegre edilebilmektedir. IC teknolojisinin öne çıkan avantajlardan biri, hem tasarımcıları hem de üreticileri sistemlerine kontrol kutuları dâhil etmek zorunda bırakmamasıdır.

Hem üretimde hem de stok yönetiminde harcanan zamandan ve çabadan tasarruf edin
Entegre kontrolör sayesinde üreticilerin kontrol kutuları ile uğraşmak zorunda kalmamaları, hem üretimde hem de stok yönetiminde birçok avantaj sunmaktadır. IC teknolojisinin üretimde sağladığı avantaj, komple sistemin yatağa daha az kablo ile daha kısa zamanda monte edilebilmesini sağlamasıdır. Stok yönetimi açısından sağlanan avantaj ise, depoda kontrol kutuları ve kabloları bulundurma zorunluluğu kalmadığından, üreticinin daha verimli çalışabilmesidir.

Yatak tasarımcılarına sunulan avantaj ise, entegre kontrolörlü sistemlerin daha az yer kaplaması ve mobilyalara daha kolay entegre edilebilmesidir. Bu sayede, ayarlanabilir yatak kullanıcılarına yataklarının altında daha fazla boş alan sunulabilir.

Daha az kablo olması, herkes için faydalı
Kontrol kutusunun aktüatöre entegre edilmesi; kırılabilecek, kopabilecek veya yatağın çerçevesine sıkışabilecek daha az kablo olacağı anlamına geldiğinden dolayı, hem üreticiler hem de tasarımcılar için bir avantajdır. Bu da, daha az arıza ve daha az onarım/yenileme maliyeti anlamına gelmektedir. IC teknolojisinin markanıza sağlayacağı avantajlar da çok net: Az bakım gerektiren ayarlanabilir yataklar, kullanıcılar tarafından tercih edilir. Çünkü kırılabilecek ya da arızalanabilecek daha az parçanın bulunması, kullanıcılar açısından büyük bir avantajdır. IC teknolojisi ile donatılmış bir yatağın arızalanma olasılığı daha düşüktür.

Konfor yatakları için IC teknolojisiyle donatılmış LINAK® ürünlerini bulmak için, lütfen aşağıdaki ürünleri inceleyin.

 
LINAK – Dünya standartlarında üretim play-icon

LINAK – Dünya standartlarında üretim

LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

LINAK TWINDRIVE® TD4 – Acil Mekanik Boşaltma/İndirme play-icon

LINAK TWINDRIVE® TD4 – Acil Mekanik Boşaltma/İndirme

TWINDRIVE® TD4’ün montajı play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4’ün montajı

TWINDRIVE® TD4’ün eşleştirilmesi play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4’ün eşleştirilmesi

Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi play-icon

Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.