Contact us here
Teknoloji ve trendler

Konfor yatakları için entegre kontrolörlerin kullanılması

Konfor yataklarına yönelik aktüatörlerimizde, bir sistemde bulunan ürünlerin minimum sayıda tutulabilmesi için kontrol kutusu entegredir. Bu sayede hem montaj süreleri hem de üretim maliyetleri minimumda tutulabilir ve yatak üreticilerine stok yönetiminde kolaylık sağlanmış olur.

Konfor yatakları için entegre kontrolörlerin kullanılması

Konfor yataklarına yönelik aktüatörlerin entegre kontrolörle gelmesi, kontrol kutusunun aktüatöre entegre edilmiş olduğu anlamına gelmektedir. Bu teknoloji, bir sistemde bulunan ürünlerin sayısını minimuma düşürdüğünden, yatak üreticileri, yatak tasarımcıları ve kullanıcılar için büyük bir avantajdır. Bu durum komple sistemin çeşitli yatak tasarımlarına daha kolay entegre edilebilmesini sağlamaktadır. Kontrolörün entegre edilmesinin öne çıkan avantajlardan biri, hem tasarımcıları hem de üreticileri sistemlerine kontrol kutuları dâhil etmek zorunda bırakmamasıdır.

Hem üretimde hem de stok yönetiminde harcanan zamandan ve çabadan tasarruf edin
Entegre kontrolör sayesinde üreticilerin kontrol kutuları ile uğraşmak zorunda kalmamaları, hem üretimde hem de stok yönetiminde birçok avantaj sunmaktadır. Bunun üretimde sağladığı avantaj, komple sistemin yatağa daha az kablo ile daha kısa zamanda monte edilebilmesini sağlamasıdır. Stok yönetimi açısından sağlanan avantaj ise, depoda kontrol kutuları ve kabloları bulundurma zorunluluğu kalmadığından, üreticinin daha verimli çalışabilmesidir.

Yatak tasarımcılarına sunulan avantaj ise, entegre kontrolörlü sistemlerin mobilyalarda daha az yer kaplaması ve ayarlanabilirliğin daha kolay entegre edilebilmesidir. Bu sayede, ayarlanabilir yatak kullanıcılarına yataklarının altında daha fazla boş alan sunulabilir.

Daha az kablo olması, herkes için faydalı
Kontrol kutusunun aktüatöre entegre edilmesi; kırılabilecek, kopabilecek veya yatağın çerçevesine sıkışabilecek daha az kablo olacağı anlamına geldiğinden, hem üreticiler hem de tasarımcılar için avantaj sunmaktadır. Bu da, daha az arıza ve daha az onarım/yenileme maliyeti anlamına gelmektedir. IC teknolojisinin markanıza sağlayacağı avantajlar da çok net: Az bakım gerektiren ayarlanabilir yataklar, kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kırılabilecek ya da arızalanabilecek daha az parçanın bulunması, dolayısıyla tekrar tekrar onarım gerektirmeyecek bir yatak ortaya koyması kullanıcılar açısından büyük bir avantajdır.

Entegre kontrolörlü konfor yataklarına yönelik LINAK® ürünlerini bulmak için, lütfen aşağıdaki ilgili ürünleri inceleyin.

 
LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

LINAK TWINDRIVE® TD4 – Acil Mekanik Boşaltma/İndirme play-icon

LINAK TWINDRIVE® TD4 – Acil Mekanik Boşaltma/İndirme

TWINDRIVE® TD4’ün montajı play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4’ün montajı

TWINDRIVE® TD4’ün eşleştirilmesi play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4’ün eşleştirilmesi

Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi play-icon

Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now