Contact us here
Teknoloji ve trendler

Sessiz alarm özellikli konfor yataklarının keyfini yaşayın

LINAK® HC40 el kumandası size detaylı biçimde test edilmiş kullanım özellikleri ve zarif bir tasarımdan çok daha fazlasını sunmaktadır. HC40 FRAME™ ve HC40 TWIST™'in Advanced modellerinde kullanıcılar, sabahları çalar saate alternatif olarak zarif bir masajla uyanma seçeneğine sahip olurlar.

Sessiz alarm özellikli konfor yataklarının keyfini yaşayın

Hepimiz bu zorluğun farkındayız. Çalar saatiniz erkenden çalmaya başladığında, eşiniz uyanmadan alarmı ertelemek ya da kapatmak için yeterince hızlı davranamayabilirsiniz. Eşiniz, uyanması gereken saate daha çok zaman olduğundan biraz rahatsız olabilir. Bu nedenle güne daha kötü başlayabilir.

Bu durumu çok kolay biçimde önleyebilirsiniz. LINAK® HC40 Advanced el kumandası ile müşterilerinize ‘Sessiz Alarm’* özelliği sunabilirsiniz. Gerçekten çok basit bir sistemdir. Alarm saati geldiğinde duyulan tek ses, müşteriniz uyanana kadar ona hafifçe masaj yapan masaj motorlarının hafif uğultusudur.

Sessiz alarm özellikli konfor yataklarının keyfini yaşayın
 

Çevrimdışı olma trendine uygun özellikler
FRAME™ ve TWIST™ modellerdeki el kumandalarının geliştirilmesindeki ana fikir 1000’den fazla kullanıcı ile yaptığımız ankete verilen yanıtlardır. Anket sonucuna göre kullanıcılar birçok özelliğe sahip olan değil, genel olarak DOĞRU özelliklere sahip bir el kumandası istemektedir. Yalnızca yatak odasında karşılaşılan durumlarda ihtiyaç duyulan özellikler talep edildi. Daha fazlası değil.

Bu durum daha çok ‘JoMo’ (The Joy Of Missing Out) ve günümüzde giderek yaygınlaşan genel çevrimdışı olma trendinden  kaynaklanmaktadır.

Bir süre hepimiz, sabah uyanmak için gece yatmadan önce akıllı telefonumuzda alarm kurduk. İşte bu nedenle HC40 Advanced modellerine standart özellik olarak ‘sessiz alarm’ı ekledik. İhtiyacınız olan tek şey akıllı telefonunuzu yatak odanızın dışında bırakmanızı sağlayacak bir el kumandasıdır.

Markanızı öne çıkarın – ve kullanıcıların daha iyi uyanmasını sağlayın
HC40 Advanced ile markanız çevrimdışı olma trendinden  etkin biçimde yararlanabilir, hatta müşterilerinize yataklarını bu şekilde satın almaları ya da bu özellikten kendilerinin yararlanması için olanaklar sunabilirsiniz. Son kullanıcılar tarafından gerçekten değerli bulunan bir özellik. Bunu biliyoruz çünkü onlara sorduk!

Huzuru koruyan bir marka olun, ‘sessiz’ alarm fonksiyonunu uygulayın ve her gün bunun keyfini çıkarın.

*Sessiz alarm fonksiyonu yalnızca masaj motorlu sistemlerde kullanılabilir.

Sessiz alarm, kullanıcıyı sesli bir alarm yerine masaj motorlarını kullanarak uyandırır. Sessiz alarm, kullanıcıyı sesli bir alarm yerine masaj motorlarını kullanarak uyandırır.
 
Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 FRAME el kumandası play-icon

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 FRAME™ el kumandası

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 TWIST™ el kumandası play-icon

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 TWIST™ el kumandası

HC40 Advanced - Sessiz alarmın ayarlanması ve durdurulması play-icon

HC40 Advanced Sessiz alarmın ayarlanması ve durdurulması

Dosyalar

HC40 FRAME™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış”, yeni nesil el kumandaları. HC40 FRAME™, kendisini aynı serideki HC40 TWIST™ modelinden metalik çerçeveli görsel tasarımı ile ayırt etmektedir.

HC40 TWIST™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış” yeni nesil el kumandaları. Benzersiz kıvrımlı ergonomik şekle sahip HC40 TWIST™, kendisini HC40 FRAME™ modellerinden görünüşü ile ayırt etmektedir.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now