Contact.ContactUsHere
Teknoloji ve trendler

Kumandayı sallayın ve aydınlatmanın sağladığı üstün kullanıcı deneyimini keşfedin!

HC40’ın Advanced modelleri sallandığında yanan el feneri, aydınlatmanın kullanıcıya sağlayabileceği kolaylıklardan sadece biridir. Genel kullanıcıya nasıl kolaylık sağlayabileceğimizi düşündük ve el kumandası tasarımından bir tuş azaltmanın yolunu bulduk. Aydınlatmanın sağlayabileceği ve önceden hiç düşünmediğiniz avantajlarını keşfedin. Aydınlatma özellikleri ile öne çıkan HC40 serisi; aydınlatmalı tuş takımı, ekran aydınlatması ve benzer özellikleri sayesinde son derece kullanıcı dostudur.

Akıllı telefonların hayatlarımıza girmesiyle yaşanan değişimi hepimiz hissettik. Artık, kullandığımız cihazlardan birden çok işleve sahip olmalarını bekliyoruz. Bu değişim, günlük hayatlarımızda birçok alanı etkiledi. Lambalarımızı kontrol eden uzaktan kumandalardan ev eğlence sistemlerimize kadar uzanan bu trend, ayarlanabilir yataklara yönelik el kumandalarından beklentilerin artmasıyla bizim sektörü de etkiledi.

Yaptığımız kapsamlı ankette edindiğimiz bulgular, kullanıcıların el kumandalarında DOĞRU özellikleri görmek istediklerini ortaya koydu. Kimse 27 özellik için 27 ayrı tuş görmek istemez. Kullanıcının isteği, belirli durumlarda ihtiyaç duydukları özelliklere erişebilmek; fazlasına değil. Basit kullanım ve işlevsellik arasındaki doğru dengenin sağlanması, tüketici ürünleri geliştiren herkesin aslında önem vermesi gereken bir konudur. HC40 FRAME™ Advanced ve HC40 TWIST™ Advanced modellerimiz ile, özellikler açısından doğru dengeyi bulduğumuz inancındayız.

En feneri için kumandayı sallayın!

El feneri özelliği, HC40 el kumandalarının Advanced versiyonları ile sunulan çeşitli kullanışlı özelliklerden biridir. El feneri özelliğine sahip el kumandaları, bu özelliğin kullanılabilmesi için normalde bir düğmeye basılmasını gerektirir. Peki, ya bu düğmeyi yok edebilirsek? Ya el kumandasına daha sade bir görünüm kazandırıp, aynı zamanda daha kullanıcı dostu hâle getirebilsek? Kendimize bu soruları sorduk ve kumanda sallandığında yanan el fenerini geliştirdik.

Akıllı telefonlardan bilinen teknolojileri örnek alan HC40 Advanced’in el fenerini çalıştırmak için, kumandayı yanlamasına sallamanız yeterlidir. Gerçekten çok kolay.

HC40’ı sallayıp el fenerini yakabilen kullanıcı, bu sayede yanındaki kişiyi uyandırmadan karanlıkta yolunu rahatça bulabilir.

HC40 Advanced’in kumanda sallanarak çalıştırılan el feneri, tasarımdan bir düğmenin eksiltilebilmesi sayesinde daha kolay bir kullanım sunmaktadır.

Ufak bir tüyo!

Karanlıkta yolunuzu mu aydınlatmanız gerekiyor?

HC40 Advanced’i iki kez yanlamasına hafifçe salladığınız zaman el feneri yanıp yolunuzu aydınlatacaktır.

 

Otomatik olarak enerji tasarruf eder

El feneri, 1 dakika sonra kendiliğinden söner. Bu özellik, el feneri yanlışlıkla yakıldığında gece boyunca yanıp bataryanın tükenmesini önlemek için sağlandı. El fenerini söndüğünde yeniden yakmak için, kumandayı tekrar iki kez sallamanız yeterlidir.

Alternatif metin: HC40’ın batarya göstergesini yeşil bölgede daha uzun süre tutun
 

Ayrıntılarda aydınlatma var

Yatak odalarının genelde karanlık ortamlar olduğu göz önünde bulundurulduğunda, aydınlatma, bir el kumandasının ne kadar kullanışlı olduğunda büyük rol oynar. Bu nedenle HC40 serisi, kullanım kolaylığı sağlayan 4 önemli özellik ile donatıldı:

  • Fonksiyonların kolayca görülebilmesi için, kullanım sırasında aydınlatılan tuşlar.
  • Ortamdaki aydınlık seviyesine uyum sağlayan ekran parlaklığı.
  • Dokunulduğunda kısa süreliğine devreye giren aydınlatma. Gece saate bakmak için kumandaya dokunmanız yeterli.
  • Yatak Altı Aydınlatması için kolay erişilebilir tuş.
Aydınlatmalı tuşlar ve ekran parlaklığı, ortamdaki aydınlık seviyesine uyum sağlar.

Ortamdaki aydınlık seviyesine uyum sağlayan ekran ve tuş aydınlatmaları, karanlıkta ideal bir kullanım sunar.

Yatak Altı Aydınlatması, kullanıcının yanındaki kişiyi rahatsız etmeden önünü aydınlatan loş bir aydınlatma sağlar.

Yatak Altı Aydınlatması, kullanıcının yanındaki kişiyi rahatsız etmeden önünü aydınlatan loş bir aydınlatma sağlar.

 

Ayrıcalıklı yatak serileriniz için sunduğumuz HC40 Advanced el kumandası modellerini, markanızı yansıtacak şekilde özelleştirerek yatak tasarımınızın doğal parçası hâline getirebilirsiniz. Diğer bir deyişle, LINAK®’ın bu sisteminden faydalandığınız takdirde, müşterilerinize harika bir tasarım ve işlevsellik dengesine sahip kullanışlı bir el kumandası ile gelen yatak tasarımları sunabilirsiniz.

play-icon

Ayarlanabilen konfor yatakları için geliştirilen HC40 el kumandası ile, aydınlatmanın sağladığı üstün kullanıcı deneyimini keşfedin

HC40’ın el feneri nasıl açılır ve kapatılır? play-icon

HC40 Advanced: El feneri nasıl açılır ve kapatılır?

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 TWIST™ el kumandası play-icon

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 TWIST™ el kumandası

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 FRAME el kumandası play-icon

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 FRAME™ el kumandası

Dosyalar

HC40 FRAME™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış”, yeni nesil el kumandaları. HC40 FRAME™, kendisini aynı serideki HC40 TWIST™ modelinden metalik çerçeveli görsel tasarımı ile ayırt etmektedir.

Görüntüle

HC40 TWIST™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış” yeni nesil el kumandaları. Benzersiz kıvrımlı ergonomik şekle sahip HC40 TWIST™, kendisini HC40 FRAME™ modellerinden görünüşü ile ayırt etmektedir.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.