Sistem

Konfor mobilyaları için Standard aktüatör sistemleri

Standard aktüatör sistemleri, hareketli sırt ve ayak bölümlerine sahip olup Yatak Altı Aydınlatması ve eş zamanlı hareket gibi modern özellikler ile donatılmış yatak sistemleri içindir.

Standard sistem, LINAK® TWINDRIVE™ dual aktüatörün Standard versiyonu, uygun bir el kumandasından ve uygun bir kablodan oluşmaktadır.

LINAK® TWINDRIVE® Standard, yatağın altında mümkün olduğunca fazla boş alan kalmasını sağlayan küçük ebatlara ve düşük bir gürültü seviyesine sahip olan bir dual aktüatördür. Tek ünitede iki aktüatör ve bir entegre kontrol kutusu ile geliştirilmiş, “hepsi bir arada” bir tasarımdır.

Ünite, konfor yatakları gibi ürünlere, genel tasarımlarını bozmadan kusursuzca entegre edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

TD, TWINDRIVE’ın kısaltmasıdır
Tüm LINAK dual aktatürölerin adında “TD” ibaresi yer almaktadır. “TD”, TWINDRIVE ®’ın kısaltmasıdır ve ürünün ünlü LINAK kalitesine sahip olduğu anlamına gelir.

Farklı çözümlere yönelik sistem seçenekleri
Yenilikçi LINAK TWINDRIVE™ dual aktüatörün Standart versiyonları, size en az iki farklı sistem seçeneği sunmaktadır. Bu seçeneklerden hangisinin sizin uygulamanıza daha uygun olacağı, yatağınızın genel tasarımına bağlıdır.

TD4 Standard serisi, standart yatak ebatlarına sahip olup, hareketli sırt ve ayak bölümleri ile donatılan latalı yataklar için idealdir.

TD5 Standard, 7.000 N’a kadar sahip olduğu kaldırma kapasitesi sayesinde, hareketli sırt ve ayak bölümlerine sahip bazalı yataklar için idealdir.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

LINAK – Dünya standartlarında üretim play-icon

LINAK – Dünya standartlarında üretim

Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi play-icon

Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle