Contact us here
Sistem

Konfor yatakları için Standard serisi aktüatör sistemleri

Standard aktüatör sistemleri, hareketli sırt ve ayak bölümlerine sahip olup Yatak Altı Aydınlatması ve eş zamanlı hareket gibi modern özellikler ile donatılmış yatak sistemleri içindir.

Konfor mobilyaları için Standard serisi aktüatör sistemleri: LINAK® TWINDRIVE™ Standard dual aktüatör, el kumandası ve uygulama.

Standard serisi sistem, LINAK® TWINDRIVE® dual aktüatörün Standart versiyonu ya da LA18 IC tek aktüatör seti ve uygun bir el kumandasından oluşur.

LINAK® TWINDRIVE® Standard, yatağın altında mümkün olduğunca fazla boş alan kalmasını sağlayan küçük ebatlara ve düşük bir gürültü seviyesine sahip olan bir dual aktüatördür. Tek ünitede iki aktüatör ve bir entegre kontrol kutusu ile geliştirilmiş, “hepsi bir arada” bir tasarımdır.

LA18 IC (entegre kontrolörlü) tek aktüatör setinin Standart versiyonları, 6.000 N’a kadar itiş gücüne sahip kompakt ve düşük gürültülü bir aktüatör sistemidir.

Bu çözümler, konfor yatakları gibi ürünlere, genel tasarımlarını bozmadan kusursuzca entegre edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Farklı çözümler için farklı sistemler
Hem yenilikçi LINAK TWINDRIVE® dual aktüatörün hem de kompakt ve güçlü LA18 IC’nin Standart modelleri, birbirinden farklı sistemler için birçok alternatif sunmaktadır. Bu seçeneklerden hangisinin sizin uygulamanıza daha uygun olacağı, yatağınızın genel tasarımına bağlıdır.

TD4 Standard dual aktüatör, standart yatak ebatlarına sahip olup, hareketli sırt ve bacak bölümleri ile donatılan latalı yataklar için idealdir.

TD5 Standard dual aktüatör, 7.000 N’a kadar sahip olduğu kaldırma kapasitesi nedeniyle, hareketli sırt ve ayak bölümlerine sahip bazalı yataklar için idealdir.

LA18 IC Standard tek aktüatör seti, her bir LA18 IC 6.000 N’a kadar itiş gücüne sahip olduğundan, tek aktüatör kullanacak şekilde tasarlanmış her tür yatak için uygundur. IC teknolojisi, diğer tek aktüatör sistemlerine kıyasla daha az kablo ve daha az parçadan oluşur. Ayarlanabilir sırt ve bacak bölümlerine sahip yatakları destekleyen bu çözüm, sisteme hareketli ayak ve boyun bölgeleri eklenebilmesine de olanak sağlamaktadır.

 
LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi play-icon

Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now