Contact us here
Trend serisi Mikro daireler - New York

LifeEdited2 – 32 m², New York

 
 

New York’un Soho bölgesinde yer alan bu 32 m²’lik daire, küçük alanlı dairelere iyi bir örnek olarak gösterilebilir. LifeEdited2, birçok işleve sahip minimalist evler tasarlamak konusunda uzman, küçük alanda yaşam gurusu Graham Hill tarafından tasarlandı.

32 m² pek büyük olmamasına karşın Graham Hill, on kişilik yemek alanı, dört yatak, bol bol saklama alanı ve ayrı bir mutfak ve yatak odası içeren bir daire yarattı.

Dairede, yatak odası, oturma odası ve yemek odası olarak hizmet veren bir oda bulunmaktadır. Koltuğun yüksekliği, büyük bir yemek masasına dönüşecek şekilde manuel olarak ayarlanabilmektedir. Yatak, koltuğun arkasındaki duvara saklanabilmekte ve uyku zamanı geldiğinde indirilebilmektedir. Ayrıca ev-ofis, oturma odasındaki koltuğun parçalarının kullanıldığı bir bar ve iki yataklı bir misafir odası olarak kullanılabilmektedir.

Bu dairedeki mobilyalarda elektrikli aktüatörler kullanılsaydı yatak, belinizi zorlamadan, sadece bir düğmeye basılarak yerine kaldırılabilirdi. Ayrıca koltuk/yemek masasının yüksekliği bir LINAK sistemiyle ayarlansaydı, bir ayakta çalışılabilen masa olarak kullanılabilir, dolayısıyla New York’taki bu küçük dairenin daha da fazla seçenek sunmasını sağlayabilirdi.

Daire hakkında daha fazla bilgiye LifeEdited.com’dan ulaşabilirsiniz.

Trend serisi Mikro daireler - New York

© 2018 LifeEdited. Tüm hakları saklıdır.

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now