Contact us here
Teknoloji ve trendler

Ofis masaları için Kick & Click™

LINAK Kick & Click™, yüksekliği ayarlanabilir masanızın montajı için harcanan süreyi yarıya indirmektedir ve vidalar ya da aletler kullanma gereksinimini ortadan kaldırmaktadır.

Kick & Click – Teknoloji ve Trendler


Kick & Click ™ - ofis masalarının hızlı montajı

LINAK, yüksekliği ayarlanabilir bir masa monte etmek için gereken süreyi yarıya indirmenize olanak tanıyan Kick & Click ™ olarak adlandırılan bir konsepte sahiptir. Montaj esnasında, vida veya alet kullanmanıza gerek olmadan masayı birleştirmenizi sağlar.

Masa montajına harcanan süreyi yarıya indirin
Geleneksel modellerde, tipik bir yüksekliği ayarlanabilir ofis masasının iki kolonunun üst çerçeveye monte edilmesi için 12 vida kullanılması gerekir. Ancak LINAK Kick & Click™ montaj çözümü ile sadece masa tablasını tutan vidalara ihtiyaç duyarsınız. Geri kalanı için sadece hafifçe bastırıp (‘kick’) yerine oturtmanız (‘click’) yeterlidir – masanız hazırdır!

Kick & Click™ kolay ve anlaşılır bir kullanım tarzına sahiptir. Ürün parçalarını gösteren resimler çizimler verilmektedir ve ne zaman bastırmanız (‘kick’) gerektiği açıkça gösterilmektedir. Yerine oturma sesi (‘click’), montajın doğru yapıldığını belirtir.

Daha verimli çalışın ve zamandan tasarruf edin
İlk olarak, yeni yüksekliği ayarlanabilir masanızı monte etmeyi çok kolaylaştırmaktadır. Diğer yandan çok sayıda ofis masası monte edilirken gereken zamanı önemli ölçüde azaltmaktadır. Bir LINAK müşterisi, yapılacak işe harcanan zamanı tahmin etti ve belirttiğine göre süre yaklaşık yarıya indi:

Almanya’daki Franz Giesselmann GmbH şirketinde çalışan V. Brokop, "Monte edilen her masada yaklaşık 10-12 dakika zaman kazanacağımızı tahmin ediyorum,” dedi.

10-12 dakika çok görünmüyor olabilir ancak örneğin 150 masalık bir sipariş aldığımızda, kazanılan zaman yaklaşık 25 saat oluyor. Bu önemli bir süre!” diye sözlerini sürdürdü.

Ürün deneyim hikâyesinin tamamını okuyun: “Ofis masalarının montajı artık daha hızlı ve kolay”

Çok sayıda kolon, tam bir iskelet sistemi, birçok seçenek

Seçiminiz ne olursa olsun, ürün yelpazesine ürün ve parçaları dahil edebilirsiniz. Ayrıca, pazarınız tam iskelet masa sistemine ihtiyaç duyduğunda - kaldırma kolonları, ayaklar, kontrol kutusu ve masa panelinden oluşan sisteminiz hazır.

LINAK tam bir Plug & Play™ çözümler sağlamaya odaklanmaktadır. Bu çözümler arasında büyük ofis masaları için Kick & Click 3. ayak kiti (Kick & Click 3rd leg kit) gösterilebilir. DESKLIFT (DL) portföyünde sayıları giderek artan farklı kolonlar sayesinde daha fazla seçenek sunulmaktadır. Bu durum tasarımcılara ve üreticilere tasarım özgürlüğü sağlamaktadır.

Gizlenmiş kablolarla şık tasarımın keyfini çıkarın

LINAK kaldırma kolonları birçok farklı şekil, boyut ve renkte alınabilmektedir. Tasarımına en uygun şekilde, bütün LINAK parçalarını sunabileceğimizden eminiz ve açıktaki kabloların tasarımlarınızı bozmamasını sağladık. Montaj tamamlandığında tüm kablolar, iskelet içindeki kanallara kolayca gizlenebilmektedir. Her zaman olduğu gibi bu işlem için de herhangi bir alet ya da klips kullanmanız gerekmez.

Akıllı, hızlı, kolay, çevreci ve uygun maliyetli.

Daha fazla bilgi için, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisi veya distribütörü ile iletişime geçin.
Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

Kick & Click play-icon

Kick & Click – Ofis masasının inovatif montajı

LINAK Kick & Click – Ofis masası kolayca nasıl monte edilir? play-icon

LINAK Kick & Click – Ofis masası kolayca nasıl monte edilir?

LINAK Kick & Click ofis masası nasıl demonte edilir? play-icon

Kick & Click – Ofis masası nasıl demonte edilir?

Dosyalar

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now