Masa Kumandası DPG1K

Oturarak/ayakta çalışılabilen yeni masanızı kullanmaya başlayın

- Masa Kumandası DPG1K

Masanız, kullanımı kolay bir tasarıma sahip olan ve iş gününüz boyunca aktif kalmanızı sağlayan bir masa kumandası ile donatılmıştır. Masa kumandasını nasıl kullanabileceğinizi, oturarak ve ayakta en sık kullandığınız konumları nasıl kaydedebileceğinizi, kalkmanız gerektiği zaman hatırlatıcı bildirimleri nasıl ayarlayabileceğinizi ve masanızı Desk Control™ uygulamasıyla nasıl eşleştirip kişisel istatistiklerinizi izleyebileceğinizi öğrenin. Başlayalım!

Masanızı ayarlayın

Masayı yükseltmek veya alçaltmak için tek yapmanız gereken, masa kumandanızı hafifçe yukarıya veya aşağıya doğru hareket ettirmektir. Masa istediğiniz yüksekliğe gelene kadar kumandayı aynı yönde tutmaya devam edin. Hepsi bu kadar!

Masanız için kaydettiğiniz favori bir yükseklik var ise, masa bu yüksekliğe ulaştığı zaman otomatik olarak 1 saniye boyunca durur. Masa kumandasını istediğiniz yönde tutmaya devam ettiğiniz zaman, masa siz kumandayı bırakana kadar hareket etmeye devam eder.

 

Sağlıklı ofis alışkanlıkları hakkında daha fazlasını öğrenin

Dosyalar

DPG masa panelleri and Desk Control uygulaması kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE® ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Görüntüle

DPG broşürü

Ofis masanızı ayarlamanın yeni yolu.

Görüntüle

Hareketlilik broşürü

Yüksekliği ayarlanabilir masaların neden ve nasıl kullanılması gerektiğini açıklayan bir kitapçık.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.