Contact us here
Masa Kumandası DPG1K

Oturarak/ayakta çalışılabilen yeni masanızı kullanmaya başlayın

- Masa Kumandası DPG1K

Masanız, kullanımı kolay bir tasarıma sahip olan ve iş gününüz boyunca aktif kalmanızı sağlayan bir masa kumandası ile donatılmıştır.

Masanızı ayarlayın

Masayı yükseltmek veya alçaltmak için tek yapmanız gereken, masa kumandanızı hafifçe yukarıya veya aşağıya doğru hareket ettirmektir. Masa istediğiniz yüksekliğe gelene kadar kumandayı aynı yönde tutmaya devam edin. Hepsi bu kadar!

 

 

Sağlıklı ofis alışkanlıkları hakkında daha fazlasını öğrenin

Dosyalar

DPG masa panelleri and Desk Control uygulaması kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE® ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DPG Masa Kumandaları – ofis masalarını hareket ettirmenin yenilikçi yolu

Kullanımı kolay masa kumandası serisi, alışkanlıkları şekillendirmek üzere tasarlanmıştır, tek yapmanız gereken masa kumandanızı hareket etmek istediğiniz yöne doğru hafifçe eğmenizdir. Oturma-kalkma hatırlatmaları, yükseklik hafızası, Bluetooth® üzerinden bağlanabilirlik ve daha birçok özellik gelişmiş modellerle birlikte sunulmaktadır.

HAREKET EDİN – Oturarak/ayakta çalışılan masalar iş performansınızı nasıl artırır?

Kullanıcıların oturarak/ayakta çalışmalarına olanak tanıyan elektrikli masalar sayesinde hastalık izinlerinin sayısını düşürün ve modern bir ofis ortamı yaratın. Hem iş verenler hem de çalışanları için cazip bir yatırım.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now