Contact us here
Haberler 9 Eylül 2022

Ayaklarınızı yukarı kaldırın, tekrar indirin; daha fazla rahatlık zamanı

TV koltukları portföyümüzün en yeni üyesi bir uygulamadır. Müşterilerinize LINAK kullanılan TV koltuğunuz için daha fazla ayar seçeneği sunmak amacıyla yeni LINAK My Recliner™ uygulamasını kullanın. LINAK uygulamasını kullanmayı tercih edebilir ya da özelleştirerek kendi uygulamanıza dönüştürebilirsiniz.

LINAK My Recliner Uygulaması, koltukta duran bir telefonda açık

Dedikleri gibi: bunun için bir uygulama var! Günümüzde bu, LINAK® kullanılan TV koltukları için de geçerlidir. My Recliner™ Uygulaması App Store'dan indirilebilen ücretsiz bir uygulamadır. LINAK dünyasındaki ilk uygulamalardan biri olarak, uygulama içi ödeme olanağı ile Premium özelliklere ulaşmanız mümkündür. Bir üretici veya marka olarak, uygulamayı tercih ettiğiniz işlevleri ve markanızı yansıtacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

 

Tüketiciler için daha fazla seçenek

LINAK My Recliner™ Uygulaması, kullanımı kolay arayüzü sayesinde, el kumandalarında karşılaşılan karmaşıklığı azaltır. Müşteriler, istediklerinde Premium abonelikteki ek özelliklerden faydalanarak TV koltuğunun genel kullanım deneyimini bir üst seviyeye taşıyabilirler.

My Recliner Uygulamasını kullanan tüketici
 

Standart kumandaların yanı sıra bir uygulama sunduğunuzda, tüketicilere LINAK kullanılan TV koltuklarını istedikleri gibi kullanma özgürlüğü verirsiniz.

 

Daha fazla konfor için kilidi açın

Temel özellikleri arasında, uygulamanızdaki aktüatör sayısına ve aktüatörlerin konumuna bağlı olarak bacak, sırt, ayak ve/veya boyun ayarlaması yer almaktadır. Önceden ayarlanmış bir sık kullanılan konumu kullanmak da mümkündür.

Bununla birlikte uygulama, Premium özelliklerin kilidini açma olanağı da sunmaktadır.

Premium özellikleri şunlardır:

  • sık kullanılan konumlar
  • batarya durumu
  • otomatik sürüş
Premium özelliklerin kilidi açık halde My Recliner Uygulaması.Premium özelliklerin kilidi açık halde LINAK My Recliner™ Uygulaması
 

Tüketiciler genelde tercih ettikleri konumları kaydedebilirler ve hatta düğmeye dokunduklarında koltuğun otomatik olarak o konuma gelmesini sağlamak için otomatik hareketi de etkinleştirebilirler. Bataryalı bir TV koltuğunda, batarya durumunu uygulamada görmek de çok kullanışlı bir özelliktir. Bu nedenle uygulama, bataryanın ne kadar dolu olduğunu göstermenin yanı sıra, batarya düşük seviyeye geldiğinde uyarı da vermektedir. Kullanıcılar, TV koltuğunun batarya seviyesini her zaman tam olarak görebilmenin rahatlığını yaşayacaklardır.

 

Kendi uygulamanızı oluşturun

My Recliner™ uygulamasını kendi markanızı yansıtacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Kendi sürümünüzde renkleri, logoyu seçebilir ve internet sitenize bağlantılar ekleyebilirsiniz. Hatta sistem kullanımını sınırlamayı tercih edebilirsiniz. Bunun amacı, müşterilerinizin sizin ürününüzde yalnızca sizin özel uygulamanızı kullanabilmesini sağlamaktır.

İndirilen haliyle hangi özelliklerin kullanılabilir olacağını, hangilerinin ücretli olarak sunulacağını belirleyebilirsiniz. Bu sayede, Preimium sürümde sunulan gelişmiş özeliklerle gelir elde etmek isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.

Standart LINAK My Recliner uygulaması ve özelleştirilebilir sürüm yan yana.

Uygulama hakkında tüm teknik ayrıntıları öğrenin ve LINAK TV koltukları sistemleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now