Haberler 18 Mart 2021

Yeni kompakt masa iskeletleri – dar alanlara ergonomi getirin

Yeni Desk Frame 1 Compact, küçük boyutları sayesinde dar alanların kullanım potansiyelini artırır. Desk Frame 1 serisinin bu yeni üyesi 1 metreye kadar küçük masa tablalarının kullanılmasına olanak tanıyarak hem evdeki çalışma alanları hem de kiosklar, otel lobileri, kütüphaneler, hatta eğitim kurumları gibi kısıtlı çalışma alanına sahip ortamlar için mükemmel bir çözüm sunmaktadır.

LINAK kompakt masa iskeletleri

LINAK kompakt masa iskeletleri

LINAK kompakt masa iskeletleri

 

Aynı avantajlar, yeni orantılar

Desk Frame 1 Adjustable Compact (100 - 130 cm masa tablalarına takılabilir), işverenlere, çalışanların iş yerinde yararlandığı aynı ergonomik konfor düzeyini, ev çalışma alanlarına daha uygun kompakt bir modelle sunma olanağı tanımaktadır.

Desk Frame 1, hem size hem de müşterilerinize, şirket ofisinde ya da evinde çalışan ofis personelinin çalışma koşullarının ve sağlığının iyileştirilmesine yardımcı olacak, tüm son kullanıcıların takdir edeceği mükemmel bir masa çözümü oluşturmada kolaylık sağlar.

LINAK kompakt masa iskeletleri
 
 

Avantajlı bir başlangıç yapın

Hızlı teslim edilen ve kolayca monte edilen Desk Frame 1, günümüzün hızlı değişen pazarında hızlı hareket etmenizi ve fırsatlardan yararlanmanızı sağlar. Evden çalışmanın yeni normal haline geldiği bir dünyada tasarım esnekliği ve ergonomi çok önemlidir.

Şirketler artık çalışanlarının sağlığına sadece ofiste dikkat etmekle yetinmemeleri gerektiğinin, evden çalışırken de onlara karşı daha fazla sorumluluğa sahip olduklarının farkına varmaktadır. Yetersiz evde çalışma koşullarında ne kadar çok zaman geçirirlerse uzun vadeli sağlık sorunları yaşama riskleri artmaktadır. Dolayısıyla şirketlerin, çalışanlarına daha ergonomik mobilya çözümleri sağlayacak seçenekleri keşfetmeleri gerekmektedir.

 

Desk Frame 1 Compact – Evdeki çalışma ortamları için mükemmel ürün

Desk Frame 1 Compact modeli, patlama yapan Evden Çalışma (Work From Home - WFH) pazarı için tasarımdan ya da kaliteden ödün vermeyen, hızlı ve kolay uygulanabilen masa çözümü sunmaktadır.

Yani müşterilerinizin son kullanıcılarına, işyerinde alışkın oldukları deneyimi, evdeki çalışma ortamlarına daha uygun orantılarla sunabilirsiniz.

LINAK kompakt masa iskeletleri
 

Esnek bir iskelet çözümü ile masanızı oluşturun

Compact modeli, kendi benzersiz oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için DESKLINE ürün portföyümüzün çoğunu kullanmanıza izin veren, tanınmış DF1 konsepti üzerine kuruludur.

LINAK Kick & Click™  üst masa iskeleti, bir DESKLIFT™ SetPack’i  (iki kaldırma kolonu, kontrol kutusu, masa kumandası ve kablolarını içerir) ve bir DESKLIFT™ Feet takımı bir arada kullanmayı deneyin. Size ait tasarımı oluşturmak için tek yapmanız gereken, kendi masa tablanızı eklemektir. Seçenekler neredeyse sonsuzdur.

Yeni Compact modeliyle artık genişletilmiş Kick and Click üst iskelet seçenekleri aşağıdakileri kapsamaktadır:

  • YENİ Kick & Click Ayarlanabilir Kompakt: 1.000 ile 1.300 mm arası masalara uygundur
  • Kick & Click Ayarlanabilir Standart: 1.400 ile 2.000 mm arası masalara uygundur
  • Kick & Click Sabit: 1.200 mm masalara uygundur
LINAK kompakt masa iskeletleri
 
 

Arkanızdayız

Çözüm ortağınız olarak LINAK’ı tercih ettiğinizde, birinci sınıf destek hizmetlerimizden ve kalitemizden faydalanabilirsiniz. Çeşitli bölgelerde bulunan 30 yerel satış ofisimiz sayesinde pazarınızı yakından tanıyoruz ve şirketinizin trendleri takip etmesi ve rekabetçiliğini sürdürebilmesi için uluslararası deneyimlerimizi sizinle paylaşabiliriz. Bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile buradan iletişime geçebilirsiniz.

 

Desk Frame 1 broşürü
Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti, LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Online Broşür

 
 

 
Ergonomiyi ofiste bırakmayın

Ergonomiyi ofiste bırakmayın!
Yaşadığımız “yeni normal” sürecinde birçoğumuz ofis masalarını geride bırakıp mutfak masalarından çalışmaya devam ediyor. Dünyadaki gelişmeler nedeniyle her ne kadar yakında iş yerlerimizde çalışmaya geri dönecek olsak da, evden çalışma kavramı bir şekilde hayatlarımızın parçası olmaya devam edecek. Texas A&M Üniversitesi Ergonomi Merkezinden Dr. Mark Benden ve Martha Parker, şu anda evden çalışan ve yakın gelecekte de çalışmaya devam edecek olanlar için birçok ipucu ve öneri sunuyor.
Devamını okuyun...

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.